صفحه اصلي > gamavaridaem 
بروز رسانی: 1399-6-17 - 12:14:27
 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت درخواست

متقاضی محترم خواهشمند است قبل از ثبت درخواست ،نسبت به تهیه  فایل تصویر مدارک ذیل با فرمت jpg  وحداکثر 500کیلوبایت  برای هر مدرک اقدام فرمایید.

1-صویر کارت ملی

2-تصویر پشت وروی سند تک برگ ویا صلح نامه محضری برق ویا تصویر سند دفترچه ای به همراه بنچاق محضری ویا وکالت محضری معتبر

توجه:جهت جمع اوری دایم کنتور الزاما می بایست مالک ؛ درخواست کننده جمع اوری کنتور وتنها مصرف کننده جریان برق باشد

راهنمای ثبت درخواست

1-  در صورت وجود ابهام در مراحل ثبت می توانید با اپراتورهای سامانه 1521 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ثبت درخواست ، کلیه مراحل درخواست در سایت شرکت و در منوی میز خدمت  الکترونیکی ودر بخش پیگیری خدمات الکترونیکی واز طریق وارد نمودن شماره پیگیری وکد ملی جنابعالی قابل رویت می باشد.

3- مراحل انجام کار پس از ثبت درخواست از طریق پیامک به شماره تلفتن همراه اعلام شده توسط جنابعالی اطلاع رسانی میگردد

4- در صورت وجود حکم مراجع محترم قضایی در خصوص جمع اوری دائم انشعاب ، ارسال حکم قضایی در هنگام ثبت درخواست الزامی است.

الزامات قانونی

1) متقاضی ضمن پذیرش مسئولیت درستی اطلاعات و مستندات ارسالی، متعهد به ارائه اصل مدارکی که از طریق سامانه ارسال نموده می باشد. لذا اوراقی که توسط متقاضی ارسال می گردد باید در زمان بازدید کارشناسان شرکت توزیع، با اصول آنها مطابقت نماید. بدیهی است مسئولیت صحت مدارک ارسالی بر عهده متقاضی بوده و عدم مطابقت اصول اسناد مذکور با آنچه که در سامانه درج گردیده، موجب مردود شدن درخواست می گردد.

 

 

 

2) متقاضی متعهد می گردد اطلاعات خود را هنگام استفاده از خدمات الکترونیک در سامانه ثبت نام الکترونیک بطور صحیح و منطبق با واقعیت درج و ارسال نماید و در صورت تغییرهریک از اطلاعات ارائه شده فورا  نسبت به انجام تغییرات و به روزرسانی آن اقدام نماید.بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات ارسالی از سوی متقاضی بعنوان ذینفع، از هر حیث بر عهده نامبرده می باشد.

3) متقاضی متعهد به پذیرش کلیه مقررات و آیین نامه تکمیلی تعرفه های برق بوده و مکلف به رعایت دستور العملهای موجود در خصوص انشعاب برق می باشد.

4) متقاضی متعهد می گردد در حفظ اطلاعات مربوط به کد پیگیری و رمز اختصاصی خود کوشا بوده و از ارائه آن به دیگران خودداری نماید. بدیهی است مسئولیت کلیه اقدامات صورت گرفته از طریق این سامانه بر عهده صاحب شناسه می باشد.

5) این درخواست تا مرحله اخذ کد پیگیری ، به منزله پذیرش درخواست توسط شرکت توزیع برق نبوده و پس از تأیید و اعلام  موافقت های  لازم و صدور فیش و پرداخت فیش صادره از سوی متقاضی ظرف مهلت مقرر، درخواست وی پذیرش می گردد.

چنانچه مطالب فوق را مطالعه و می پذیرید بر روی لینک ادامه کلیک فرمایید.

 

 

 

 

 

سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال