• 1400/03/17 - 18:12
  • بازدید: 889
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلوگیری از خاموشی پایتخت نیازمند همکاری مستمر واحدهای صنعتی است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با قدردانی از همکاری ارزنده مشترکان صنعتی در کاهش مصرف برق پایتخت، حفظ شرایط فعلی و تامین برق پایدار و عدم اعمال خاموشی را در گرو همکاری همه جانبه تمامی مشترکان تهرانی به ویژه صاحبان صنایع دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ "حسین صبوری" با بیان این که ظرف هفته گذشته شبکه برق تهران در شرایط قابل کنترل قرار داشت، پایداری شبکه برق تهران را ناشی از همکاری قابل تقدیر هموطنان دانست و گفت: در هفته گذشته شاهد بودیم که مشترکان تهرانی همکاری مناسبی با خادمان خود در صنعت برق داشتند و به همین دلیل با رعایت تقریبی سقف مصرف تعیین شده، شبکه توزیع برق تهران در وضعیت نسبتا قابل قبولی قرار داشت.

وی نقش صنایع را در جلوگیری از خاموشی برنامه ریزی شده برای مشترکان خانگی در طول هفته گذشته، غیرقابل انکار دانست و افزود: قدردان صاحبان صنایع که با استفاده از راهکارهایی همچون به کارگیری مولدهای برق و جابجایی ساعات کار و تعطیلات، همراه ما در تامین برق هموطنان بوده اند، هستیم و امیدواریم با تداوم این همکاری بتوانیم شرایط شبکه را در وضعیت فعلی حفظ کنیم.

"صبوری" همچنین از تمامی مشترکان تهرانی درخواست کرد با توجه به تداوم گرمای هوا و شکننده بودن شرایط شبکه به دلیل افزایش کم سابقه مصرف برق در سال جاری، نهایت همکاری را در مدیریت وکاهش هرچه بیشتر مصرف برق به عمل آورند تا مانع از اعمال خاموشی و قطع برق در پایتخت شوند.

وی یادآور شد: برنامه جدید خاموشی احتمالی از تاریخ 17 لغایت 20 خردادماه به منظور آگاهی هموطنان در پرتال خبری این شرکت به نشانی www.tbtb.ir  قرارداده شده و گرچه امیدواریم با همکاری مردم، نیازی به قطع برق وجود نداشته باشد اما در صورت افزایش مصرف به منظور جلوگیری از بروز خاموشی گسترده، بر اساس برنامه مزبور، اقدام به اعمال خاموشی خواهد شد.

  • گروه خبری : اسلایدر خبری,عمومی,داخلی,صنعت برق,آرشیو اخبار
  • کد خبر : 1303
کلمات کلیدی
محمدعلی منصوری

محمدعلی منصوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید