صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

آمادگی کامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای خدمت رسانی در شرایط نامساعد جوی

رفع سریع خاموشی های ناشی از بارش برف سنگین توسط منطقه برق شمیران، بیانگر آمادگی کامل کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به منظور خدمت رسانی به شهروندان در شرایط بحران است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ حمیدرضا منصوری؛ معاون بهره برداری و دیسپاچینگ این شرکت اعلام کرد: به دنبال بارش برف سنگین در ابتدای هفته جاری و وقوع چندین مورد خاموشی در شبکه برق شمال پایتخت، ناشی از سقوط درختان، نیروهای عملیاتی منطقه برق شمیران با حضور به موقع و تلاش جهادی در شرایط نامساعد جوی و ترافیکی، موفق به برقراری جریان برق مشترکان در کوتاه ترین زمان ممکن شدند.
بر اساس این گزارش؛ همزمان با تغییر شرایط جوی و آغاز بارش برف، تیم های اجرایی منطقه برق شمیران با حضور در محدوده عملیاتی در کمترین زمان و استفاده از تجهیزات کامل فنی و ایمنی و خودروهای ویژه، موفق شدند قسمت های آسیب دیده شبکه برق این منطقه شامل خطوط توزیع برق قطع شده، تیرهای سقوط کرده وکابل انشعاب های آسیب دیده را ترمیم و نقاط پرخطر را ایمن سازی کنند.
در این عملیات که با توجه به تداوم بارش و وقوع ترافیک سنگین در معابر ناشی از قطع راه های ارتباطی و همچنین اعمال محدودیت های ترافیکی با دشواری های خاص همراه بود، نیروهای پشتیبان در قالب تیم های فنی و با تجهیزات کامل از مناطق برق افسریه، فردوسی و فارابی نیز، در کنار همکاران خود، خدمت رسان مشترکان تهرانی و نشان دهنده آمادگی کامل مجموعه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای تداوم خدمات در دشوارترین شرایط بحرانی بودند.
مناطق 22 گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به صورت 24 ساعته، آمادگی کامل تامین برق پایدار در پایتخت را داشته و مشترکان تهرانی قادر هستند در تمامی ساعات شبانه روز از طریق شماره تلفن 121، حوادث احتمالی در حوزه برق را گزارش و پیگیری کنند.

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٣:٤٣ - 1398/08/28 عدد : ٩٩٦ تعداد نمایش : 999
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال