صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

از ابتدای مهر ماه قبوض الکترونیکی برای مشترکان صادر می شود

حسین صبوری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در نشست خبری این شرکت با اصحاب رسانه از ارسال قبوض الکترونیکی از ابتدای مهرماه، برای مشترکان خبر داد.

حسین صبوری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در نشست خبری این شرکت با اصحاب رسانه از ارسال قبوض الکترونیکی از ابتدای مهرماه، برای مشترکان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ صبح روز پانزدهم مرداد ماه نشست خبری مدیرعامل این شرکت با اصحاب رسانه برگزار شد، مهندس حسین صبوری،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار ، اظهار داشت: بی شک نقش اصحاب رسانه در برقراری ارتباط میان ما و مردم، انکار ناپذیر است و ما قدردان خبرنگاران که نوک پیکان اطلاع رسانی به مردمند ،هستیم.
وی در ادامه این نشست، تصریح کرد: این شرکت به عنوان بزرگ ترین شرکت توزیع برق در کشور با داشتن 4/5 میلیون مشترک که 13 درصد از مشترکان کل کشور را شامل می شوند و 10 درصد از انرژی کل کشور را مصرف می کند مسئول تامین برق پایدار و مطمئن در پایتخت می باشد و این امر جز با تلاش شبانه روزی کارکنان خدمت گذار در توزیع برق تهران بزرگ، امکان پذیر نیست.
صبوری در ادامه با اشاره به مشترکان خانگی و نقش بسیار مهم آنها در کنترل پیک تابستان، گفت: 76 درصد از مشترکان پایتخت، جزء مشترکان خانگی هستند که این تعداد 40 درصد از مصرف برق پایتخت را به خود اختصاص داده اند.
مدیرعامل پس از اشاره به کنترل پیک در تابستان سال جاری افزود: در سال 98، 200 هزار مشترک جدید به مشترکان شهر تهران اضافه شده اند و این امر یعنی 200 مگاوات افزایش در مصرف برق و افزایش 2 درصدی پیک مصرف در شهر تهران ،خوشبختانه ما با همراهی مردم فهیم پایتخت  و تمام مشترکان خانگی، اداری، صنعتی و تجاری توانسته ایم به تعهد خود در زمینه کنترل پیک تابستان،جامه عمل بپوشانیم.
وی در خصوص چشم انداز شرکت توزیع برق تهران بزرگ اظهار داشت: ما با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت در این شرکت، همواره در مسیر برقراری آرامش و آسایش برای مردم فهیم شهر تهران هستیم و در همین راستا همزمان با طرح ملی حذف قبوض کاغذی از دو سال گذشته خدمات غیرحضوری خود را به طور رسمی شروع کرده و خوشبختانه در حال حاضر 90 درصد از خدمات این شرکت برای مشترکان، غیر حضوری می باشد.
منابع و محیط زیست جزء ثروت های این کشور می باشند و جایگزینی قبوض کاغذی با قبوض الکترونیک می تواند کمک بسیار زیادی به حفظ محیط زیست کند، خوشبختانه تا به امروز 40 درصد از مشترکان اطلاعات خود را برای ما ارسال کرده اند و ما انتظار داریم تا پایان پانزدهم شهریورماه تمام 4/5 میلیون مشترک، به ثبت اطلاعات خود در سایت این شرکت به آدرس www.tbtb.ir و یا ارسال شناسه قبض*1 به سامانه 10001521، اقدام کنند.
حسین صبوری در خصوص  قطع برق مشترکان پرمصرف گفت:با توجه به اینکه امسال شاهد تغییر ساعت  کاری ادارات نبودیم ، این شرکت با تشکیل کمیته پایش مصرف، به دو طریق، هوشمند"از راه دور" و بازدید میدانی ،با اطلاع رسانی و آگاه سازی مشترکان در خصوص مصرف بهینه برق و انعقاد تفاهم نامه ها با مشترکان داری مولد های خود تامین در کنترل مصرف پیک در تابستان سال جاری اقدام کرد، و در همین راستا، برق 15مشترکی که الگوی صحیح مصرف را رعایت نکرده بودند پس از ارسال اخطاریه کتبی به منظور احترام به حقوق دیگر مشترکان، به مدت دو ساعت، قطع کرد.
وی در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه تا پایان امسال، تمام شبکه مسی فشار ضعیف در پایتخت با کابل خودنگهدار تعویض خواهد شد تصریح کرد: این شرکت، همواره درصدد برقراری شبکه برقی مطمئن و پایدار برای مشترکان است و ما قدردان مردم فهیم پایتخت برای همراهی در کنترل پیک تابستان هستیم و از تمام مشترکان تهرانی خواستارم ما را در جمع آوری اطلاعات به منظور ارسال قبوض الکترونیکی همراهی کنند.

 

 

سمیرا رضایی-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٣:٠٧ - 1398/05/15 عدد : ٩٢١ تعداد نمایش : 4622
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال