صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

کند شدن روند رشد مصرف برق تهران، حاصل همکاری و همراهی مشترکان پایتخت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از کاهش مصرف برق پایتخت در ساعات اوج، نسبت به پیش بینی های انجام شده، خبر داد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از کاهش مصرف برق پایتخت در ساعات اوج، نسبت به پیش بینی های انجام شده، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ مهندس حسین صبوری با بیان این که تهران، هرسال شاهد رشدی حدود پنج درصد در مصرف برق است، اعلام کرد: بر اساس محاسبات انجام شده، برای تابستان 98، مصرف حدود 5000 مگاوات انرژی در ساعات اوج، پیش بینی می شد که این میزان با همکاری و همراهی مردم و ادارات و اجرای برنامه های مدیریت مصرف توسط شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در بالاترین حد به 4660 مگاوات رسید که نسبت به بیشینه مصرف تابستان سال گذشته، حدود 1/9 درصد رشد داشته است.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، نقش ادارات و دستگاه های اجرایی، صاحبان صنایع  و واحدهای تجاری را در کاهش شتاب رشد برق پایتخت، بسیار موثر توصیف کرد و اظهار داشت: بر خود لازم می دانم به نمایندگی از یکایک کارکنان زحمت کش توزیع برق تهران بزرگ که شبانه روز در جهت تامین آسایش و آرامش شهروندان، ایثارگرانه تلاش می کنند از مردم فهیم و نجیب شهر تهران، مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی و صاحبان صنایع بزرگ و کوچک و همچنین کسبه پایتخت، قدردانی نمایم.
مهندس صبوری اظهار امیدواری کرد در صورت تداوم همکاری شهروندان تا پایان فصل گرما، تابستان 98 بدون خاموشی، سپری شود.

 

 

 

 

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٥:٥١ - 1398/05/05 عدد : ٩١٨ تعداد نمایش : 1551
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال