صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398/07/8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

تقدیر مدیرعامل توانیر از تامین برق مراکز آزمون سراسری در پایتخت

مهندس محمد حسن متولی زاده، مدیرعامل شرکت توانیر؛با ارسال پیامی از مهندس حسین صبوری و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به منظور تامین برق پایدار و مطمئن در تمامی مراکز برگزاری آزمون سراری در پایتخت قدردانی کرد.

مهندس محمد حسن متولی زاده، مدیرعامل شرکت توانیر؛با ارسال پیامی از مهندس حسین صبوری و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به منظور تامین برق در تمامی مراکز برگزاری آزمون سراسری در پایتخت قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ در متن این پیام آمده است:
بدینوسیله از تلاش و زحمات جنابعالی و همکاران محترم آن شرکت برای تامین برق پایدار و مطمئن در تمامی مراکز برگزاری آزمون سراسری روزهای 13 و14 تیرماه 98 که موجبات آسایش و رقابت عادلانه فرزندان این مرز و بوم را در بزرگترین آزمون تحصیلی کشور فراهم کردید، تشکر و قدردانی می نمایم.
توفیق بیشتر شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

محمد حسن متولی زاده-رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر

 

گفتنی است؛ کمیته کنترل پایداری شبکه برق رسانی در  مراکز برگزاری کنکور سراسری از هفته های قبل از برگزاری این آزمون برگزار و از پست های تغذیه کننده 29 مرکز این آزمون بازدید و عملیات سرویس و تعمیرات در صورت لزوم در این پست ها انجام شد.
در همین راستا؛ 24 ساعت قبل از برگزاری این رویداد تمام عملیات با برنامه بر روی فیدرهای این مراکز متوقف و ماشین های عملیاتی به همراه نیروهای حراست این شرکت، تا پایان برگزاری کنکور سراسری در محل، حضور داشتند.
همچنین، کمیته کنترل و پایداری برق باعنوان" کشیک ویژه"  در روزهای 13 و 14 در هر دو نوبت صبح و عصر در ستاد مرکزی و مناطق بیست و دو گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ حضور و در حال پایش این مراکز بودند.

 

سمیرا رضایی- روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٧:٠٦ - 1398/04/19 عدد : ٩٠٧ تعداد نمایش : 728
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال