صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

بازدید مدیرعامل از فعالیت همکاران در آغازین روزهای کاری سال 98

بازدید مدیرعامل از فعالیت همکاران  در  آغازین روزهای کاری سال 98، صبح امروز ، چهارشنبه، هفتم  فروردین ماه، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ همزمان با آغازین روزهای سال 1398 و شروع فعالیت رسمی شرکت حسین صبوری، مدیرعامل ، از مرکز دیسپاچینگ ، سامانه 121 ، 85121 و مرکز کنترل فهام و  رصد خانه شرکت  و برخی از دفاتر حوزه ستادی، در محل ساختمان شیراز،ستاد راهبردی ، دیدار کرد.
در این بازدید  مهندس حسین صبوری، ضمن تبریک  به مناسبت فرا رسیدن سال جدید اظهار داشت: زمانی همه مدیران و کارکنان یک دستگاه به دنبال خلق موفقیت‌های کوچک باشند و آن را به وجود آورند، نتیجه نهایی این موفقیت های کوچک در کنار هم به موفقیت بزرگ ختم می شود و خوشبختانه در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، همدلی و تلاش و حرکت به سوی تحقق اهداف کاملا مشهود می باشد.
مدیرعامل همچنین با اشاره به  نام گذاری امسال با شعار رونق تولید و شرایط خاص آب و هوا در آغازین روزهای  سال جدید، ضمن خداقوت به همکاران شرکت که در زمان تعطیلات عید نوروز با حضور در محل کار خود آمادگی کامل را برای هرگونه شرایط حفظ کرده اند ، اظهار امیدواری کرد در این سال شاهد موفقیت های هر چه بیشتر صنعت برق در راستای خدمت به جامعه باشیم.
حسین صبوری، همچنین در انتهای این بازدید، سالی سرشار از نیکی،  توأم با موفقیت روز افزون، بهروزی و سلامتی را برای همکاران  از خداوند متعال خواستار شد.

 

 

سمیرا رضایی- روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٦:٢٥ - 1398/01/07 عدد : ٨٣٢ تعداد نمایش : 824

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال