صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

برگزاری هشتمین نشست کمیته پایایی شبکه توزیع برق تهران بزرگ

نشست کمیته پایایی ،  در راستای گذر از تابستان 98، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ صبح روز، دوشنبه، بیستم اسفند ماه، با هدف آسیب شناسی پیک تابستان سال 97 و گذر از تابستان  98،با حضورآقایان کامبیز ناظریان، بهره برداری و دیسپاچینگ، مسعود عزیزی، معاون فروش و خدمات مشترکین، خانم فیروزه رامشخواه، معاون مهندسی و نظارت ، آقای عبدالامیر یاقوتی، مشاور مدیرعامل و  برخی از مدیران شرکت، برگزار شد.
در این نشست هر یک از معاونت ها، با ارائه گزارشی در خصوص مصوبات نشست قبلی ، روند پیشرفت برنامه های پیش بینی شده را در حوزه کاری خود، تشریح کردند.
گفتنی است، بررسی دارایی های شرکت به منظور انجام پروژه های بهره برداری و ایجاد نرم افزاری در صفحه اینترنت ، در خصوص تبادل نظرات کمیته های پایایی در کل کشور و شرکت های توزیع برق و انعکاس نظرات در آن و مدیریت در نحوه استفاده از درآمدها، از موارد مطرح شده در این نشست بود.
مهندس ناظریان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ و عضو کمیته پایایی کشور در این نشست؛ ضمن تشکر از همراهی دیگر معاونت ها، با اشاره به برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت در شرکت، بر نقش مناطق به منظور گذر موفقیت در تابستان  98، تاکید کرد.
وی با اشاره به روند رو به رشد تعمیر و نگهداری شبکه از سال 94 تا حال حاضر، تصریح کرد : خوشبختانه توانسته ایم با اقدامات انجام شده حدود، 50 هزار اتفاق را که ممکن بود رخ دهد، پیشگیری کنیم و اظهار امیدواری کرد، با برنامه ریزی های پیش بینی شده ، می توانیم تابستانی بدون خاموشی را سپری کنیم.

 

 

 

سمیرا رضایی-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٥:٢٠ - 1397/12/21 عدد : ٨٢٠ تعداد نمایش : 313

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال