صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

برگزاری نشست ارزیابی عملکرد شورای امر به معروف و نهی از منکر در توزیع برق تهران بزرگ

 نشست ارزیابی عملکرد شورای امر به معروف و نهی از منکر درشرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، صبح روز یکشنبه، نوزدهم اسفند ماه سال جاری، نشست ارزیابی عملکرد شورای امر به معروف و نهی از منکر این شرکت، با حضور حسین صبوری مدیرعامل، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد طباطبایی فر معاون ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران و اعضای این شورا، در سالن جلسات ساختمان شیخ بهایی برگزار شد. 
در این نشست، مهندس صبوری ضمن خیرمقدم به معاون ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از فرایض مهم دینی است که باید مورد توجه فرد، جامعه و دستگاه های اجرایی قرار گیرد و امید است این جلسات منشا خیر و برکت و زمینه ای برای اجرای هر چه بهتر این فرایض الهی در شرکت باشد. 
وی، با اشاره به مسئولیت خطیر شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در برق رسانی به چهار و نیم میلیون مشترک و نیز رفاه و امنیت جامعه در پرتو تامین این انرژی پاک گفت: یکی از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در صنعت برق، استفاده درست از این نعمت بی بدیل می باشد که با تلاش شبانه روزی همکاران در اختیار مردم قرار می گیرد. 
مهندس صبوری، همچنین با توجه به شرایط حاضر جامعه و پیشرفت های روز افزون در صنعت، استفاده از روش های نوین در تبیین و ترویج مصادیق معروفات و منکرات را مورد تاکید قرار داد و افزود: امید است با رویکرد های جدید و همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران و با ورود به پنجاهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مباحث فرهنگی، خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکان کوشا باشیم. 
مدیرعامل شرکت، همچنین در پایان سخنان خود از "کار" به عنوان یک عبادت و وظیفه ملی و انقلابی یاد کرد و گفت: تمام سعی و تلاش ما در این صنعت، خدمت بی منت، رضایتمندی مشترکان و شکوهمندی انقلاب اسلامی ایران عزیزمان است. 
در این نشست، همچنین معاون ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت هادی (ع)، گزارشی از تغییر و تحول در ستاد را ارائه کرد و اظهار داشت: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران، رویکرد های جدید با محوریت مطالبات مردمی، امربه معروف مسئولین و توجه به فضای مجازی را در پیش گرفته است. 
وی با تشکر از حسین صبوری، این شرکت را یکی از مراکز فعال در امر حسنه امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و گفت: برنامه های بسیار عالی در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ انجام شده است و امیدواریم که با تلاش و مساعدت جنابعالی و همکاران و عنایت خداوند این امر ادامه یابد. 
در پایان این نشست، فریبا مفتاح پور، مشاور مدیرعامل در امور بانوان و عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر، گزارشی از عملکرد این شورا در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، ارائه کرد. 
 
مریم نصیری - روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٣:٠٠ - 1397/12/21 عدد : ٨١٩ تعداد نمایش : 345

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال