صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

تاکید بر اجرای دقیق برنامه های پیک تابستان 98 در کمیته عالی مدیریت مصرف

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ صبح روز چهارشنبه، پانزدهم اسفندماه، نشست کمیته عالی مدیریت مصرف برق و چهارمین نشست کاهش پیک بار سال 98 با حضور مهندس حسین صبوری، مدیرعامل و معاونان و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.
مهندس حسین صبوری در این نشست ، با اشاره به لزوم فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق گفت: در سال آینده اعمال خاموشی د ر پایتخت به هیچ عنوان مورد قبول نخواهد بود و الزامی است، پروژه های برنامه ریزی شده در اسرع وقت، اتمام یابد.
وی توجه به انتظارات به حق مردم و پیگیری درخواست آنان را از مهمترین موضوعاتی دانست که ضروری است، مانند گذشته در روند کاری کارکنان قرار گیرد.
مدیرعامل، رضایت مندی مشترکان را در ارائه خدمت مناسب و به موقع عنوان کرد و اظهار داشت: یکی از موراد تاثیر گذار در این خصوص انجام خدمات غیرحضوری به شهروندان می باشد و مناطق باید زمان به نتیجه رسیدن درخواست ها را به کوتاه ترین زمان ممکن برساند.
مهندس صبوری، انجام برنامه های طرح ریزی شده و مدیریت منابع را در شرکت بسیار با اهمیت دانست و تصریح کرد: ما باید پاسخگوی ذی نفعان باشیم و این جز با عمل به برنامه ریزی های انجام شده محقق نخواهد شد.
از مواردی که در این نشست مطرح شد می توان به، پیگیری درخصوص استفاده از مولد های موجود در شهر تهران و بهره گیری از این فرصت بی بدیل ، ایجاد ستاد خبری به منظور، اطلاع رسانی در زمان پیک بار، همکاری واحد های فرهنگی، امور زنان، بسیج، کمیته امربه معروف و نهی ازمنکر با دفتر روابط عمومی به منظور استفاده حداکثری  از منابع و فر صت ها جهت فرهنگ سازی، و ابلاغ دستورالعمل های داخلی و برنامه های اجرایی به مناطق، اشاره کرد.

 

 

 

سمیرا رضایی- روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


٠٩:٥٤ - 1397/12/19 عدد : ٨١٧ تعداد نمایش : 386

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال