صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

برگزاری دوره آموزشی نیروی پیمانی جذب شده ازطریق آزمون عمومی در توزیع برق تهران بزرگ

دوره آموزشی نیروی پیمانی جذب شده ازطریق آزمون عمومی به صورت تئوری وعملی  در توزیع برق تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، طبق هماهنگی انجام شده با شرکت توانیر و با همکاری معاونت منابع انسانی این شرکت، مجوز جذب و بکارگیری 20 نفر راننده برق کار اخذ و پس از اعلام فراخوان در روزنامه سراسری کشور، در ششم آبان ماه، اولین آزمون جذب نیرو از طریق آگهی عمومی در هشتم آذرماه سال جاری برگزار شد.
بر اساس این گزارش، از بین متقاضیان، دو برابر ظرفیت مورد پذیرش قرار گرفته و پس از انجام مصاحبه، تعداد بیست نفر به عنوان نفرات برگزیده و مطابق شاخص های مورد نظر، توانایی جسمی و پست مورد تصدی انتخاب و جذب شدند. نفرات برگزیده، به مدت 40 ساعت به صورت تئوری با مباحثی چون عملیات نجات مصدوم از ارتفاع توسط یک نفر، صعود و فرود، آموزش  CPR(احیاءقلبی و ریوی)، کمک های اولیه و فوریت های امدادی آشنا و سپس به مدت 10 روز در سایت آموزشی شرکت، به صورت عملی آموزش داده شدند.

به گزارش خبرنگار ما، درآخرین روز آموزش عملی، معاونان منابع انسانی و بهره برداری شرکت، از سایت بازدید و ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم به همکاران جدید، اهمیت خدمت به شهروندان و رعایت نظم و ایمنی حین کار را مورد تاکید قرار داده و برای این عزیزان آرزوی موفقیت کردند.

 

 


١٢:٥٠ - 1397/12/15 عدد : ٨١٢ تعداد نمایش : 491

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال