صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

بازدید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از منطقه برق هفده شهریور

در راستای بررسی عملکرد و فعالیت های صورت گرفته و ارزیابی نحوه ارائه خدمات به مشترکان ، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از منطقه برق هفده شهریور، بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ صبح روز سه شنبه، هجدهم دی ماه، مهندس حسین صبوری، مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران ارشد شرکت،  به منظور بررسی فعالیت های انجام شده و چگونگی ارائه خدمات به مشترکان، از منطقه برق هفده شهریور، بازدید کردند.
مهندس صبوری، در این بازدید، با تاکید بر ظرفیت های موجود کلان شهر تهران در راستای مدیریت انرژی مصرفی کشور، مدیریت مصرف برق را بهترین سرمایه گذاری در توسعه صنعت برق، دانست و خواستار تلاش پیوسته و منظم همکاران در این زمینه شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، با بیان این که برنامه ریزی و هدف گذاری صحیح و ارائه راهکارهای ساده و منطقی، از مهم ترین اصول اولیه در رسیدن به اهداف شرکت می باشد، بر حرکت هر چه قدرتمندتر در راستای اجرایی کردن سیاست های دولت الکترونیک و کاهش مراجعه حضوری شهروندان، به منظور دریافت خدمات، تاکید و خواستار تلاش هرچه بیشتر همکاران در این زمینه شد.
بر اساس این گزارش؛ در این بازدید، مهندس رضایی، معاون هماهنگی و نظارت جنوبشرق، ضمن قدردانی از حضور مدیرعامل و تیم مدیریتی ستادی شرکت، به بیان گزارشی از مهم ترین فعالیت های صورت گرفته در این معاونت پرداخت.
مهندس جهانی، مدیر منطقه برق هفده شهریور نیز، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های پیش رو به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به مشترکان، ارائه داد.
لازم به ذکر است؛ از بهبود شاخص های بهره برداری، رفع خطر از نقاط ناایمن منطقه، افزایش واگذاری انشعاب از شبکه موجود با افزایش ضریب بهره برداری، کاهش تلفات، کسب رتبه نخست استانداردسازی انشعابات، کاهش زمان اجرای طرح های نیرورسانی و مدیریت در هزینه های عمومی و اداری، به عنوان مهم ترین فعالیت های این منطقه، می توان نام برد.
شایان ذکر است؛در انتهای این نشست، مدیر عامل توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اشاره به این که لازم است دغدغه ها و نگرانی مردم در رابطه با چگونگی دریافت خدمات، تا حد امکان، رفع شود، فعالیت کارشناسی در مسیر برون سپاری خدمات به منظور دستیابی به بالاترین کیفیت ممکن و در عین حال توجه ویژه به توجیه اقتصادی طرح های مزبور و رعایت کامل حقوق طرفین و شهروندان و گسترش هرچه بیشتر سلامت اداری را، ضروری دانست.

 

 

 

 

 

محمدعلی منصوری- روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٦:٤١ - 1397/10/19 عدد : ٧٦٥ تعداد نمایش : 1837
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال