صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

اجرای مانور ضربتی مدیریت بحران در منطقه برق خیام

مانور ضربتی مدیریت بحران، صبح روز پنج شنبه، هشتم آذرماه، با هدف اصلاح و بهینه سازی شبکه برق رسانی محدوده هایی از منطقه برق خیام برگزار  شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، این مانور به همت دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و منطقه برق خیام، با هدف افزایش آمادگی اکیپ های اجرایی وافزایش سرعت عمل، پاسخگویی مناسب در زمان بحران، صبح روز  پنجشنبه، هشتم آبان ماه، با حضور معاون بهره برداری و دیسپاچینگ، مدیران ستادی و مدیر این منطقه اجرا شد.  
بر اساس این گزارش، مانور اصلاح و بهینه سازی شبکه برقرسانی، با همکاری دیسپاچینگ جنوبشرق و مناطق برق قدس، بوعلی و بهمن به عنوان مناطق معین در محدوده جنوبغرب منطقه  به آدرس های از شمال خیابان مولوی، ازغرب خیابان وحدت اسلامی، از شرق خیابان خیام و از جنوب خیابان شوش برگزار شد. 
همچنین، در این مانور عملیاتی سازمان های آتش نشانی منطقه 5 عملیاتی، اورژانس تهران، نیروی انتظامی کلانتری 116مولوی، ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه 12 تهران، پلیس راهور منطقه 12 ، مرکز مخابرات وحدت، جمعیت هلال احمر شهر تهران و ناحیه چهار شهرداری منطقه 12 تهران حضور داشتند.
به گزارش خبر نگار ما؛ از اقداماتی که در این مانور انجام خواهد شد، انجام عملیات پیشگیرانه بهره برداری، اصلاح و رفع معضلات شبکه هوایی و زمینی در محدوده وسیع به صورت ضربتی می توان نام برد.
 بر اساس سناریوی از پیش تعیین شده، در این مانور نسبت به اطفای حریق و نجات فرد حادثه دیده درتاسیسات برق، ترمیم شکستگی پایه فشار ضعیف و همچنین تعمیر و سرویس پست های زمینی و اصلاح انشعابات، اصلاح سرخط فرسوده، شستشو و رنگ آمیزی پایه های روشنایی در این منطقه اقدام شد. 

 

 


١٠:٣٠ - 1397/09/07 عدد : ٧٢٠ تعداد نمایش : 780

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال