صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

برگزاری بیست و چهارمین نشست یادگیری گروهی کارشناسان ایمنی پیمانکاران

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ، در این نشست که ویژه کارشناسان ایمنی پیمانکاران معاونت هماهنگی شمالشرق و تامین نیرو درمحل سالن جلسات ساختمان شیراز ستاد راهبردی برگزار شد ؛ بحث مدیریت زمان شامل مجموعه‌ای از مهارتها برای کنترل کردن و استفاده بهتر از زمان از سوی محمدرضا حسینی مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات آموزش داده شد .
مهندس حسینی در این نشست مباحث مدیریت زمان، چهار ماتریس اولویت استفان کاوی:" کارهای مهم و فوری، مهم و غیرفوری، کم اهمیت  و فوری و کم اهمیت و غیرفوری"، را تشریح کرد و گفت: با نگاهی دقیق تر متوجه می شویم که این افراد تقریباً نود درصد وقت خود را به کارهای «مهم و فوری» و بیشتر از ده درصد بقیه را به کارهای «غیرمهم و غیرفوری» اختصاص می دهند و به دو خانه ی دیگر توجه ناچیزی دارند. این شیوه ی زندگی افرادی است که با بحران زندگی می کنند.
بر اساس این گزارش، الزام در اولویت بندی برنامه های پیش رو، استفاده از تجربیات افراد موفق در این زمینه، تغییر نگرش در سبک زندگی و همچنین حذف بی مسئولیتی به عنوان یک پیامد نابخردانه از دیگر مطالب مورد آموزش در این نشست بود .
گفتنی است، برگزاری نشست های تحلیلی _ آموزشی با موضوع ایمنی طبق آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا از اقدامات مستمر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت می باشد .

 

 


١٥:٠٥ - 1397/08/15 عدد : ٧٠٧ تعداد نمایش : 1417

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال