صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

تاکید بر دستیابی به شعار شرکت" شرکت برتر؛ شایسته اعتماد" در بازدید از منطقه برق سهروردی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در بازدید از منطقه برق سهروردی، بر همسو سازی و برنامه ریزی فعالیت ها در راستای دستیابی به شعار شرکت"شرکت برتر؛ شایسته اعتماد" تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در نشست جانبی این بازدید که عصر روز سه شنبه بیستم شهریور ماه سال جاری با حضور حسین صبوری مدیرعامل شرکت، معاونین و مدیران حوزه ستادی و معاون هماهنگی و نظارت جنوبغرب برگزار شد، مهندس صبوری ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدا... حسین (ع) و تشکر از همکاران معاونت هماهنگی و نظارت جنوبغرب و منطقه برق سهروردی، و همچنین عرض خداقوت در خصوص تلاش شبانه روزی در ایام پیک تابستان 97 ، در راستای حفظ پایداری شبکه برق تهران و ارائه خدمات مناسب به مشترکان پایتخت گفت: از هم اکنون برنامه ریزی برای گذر از پیک تابستان 98 و اتخاذ تدابیر لازم برای مدیریت پیک و ایام خاص ضروری می باشد.
وی، با اشاره ارائه خدمات غیرحضوری این شرکت، با هدف ارتقاء سطح رضایتمند مشترکین و بهبود کمی و کیفی فعالیت‌های مرتبط در بستر اینترنتی، گفت: تمامی فعالیت های شرکت بر اساس ماموریت و رسالت سازمان " تامین برق مطمئن و پایدار" می باشد و در این راستا ارتقا سطح رضایتمندی و پاسخ به انتظارات مشترکین یکی از دغدغه های اصلی این شرکت می باشد که از مدیران و مسئولان مربوطه انتظار می رود در خصوص حل مسائل و چالش های مشترکان در چارچوب قانون و مقررات و ساده سازی فرآیندها و تسهیل در گردش امور جاری و درخواستی مشترکان اهتمام ورزند.
مهندس صبوری استفاده حداکثری از ظرفیت های شبکه و تاسیسات منصوبه شرکت را با توجه به درخواست ها و انتظارت مشترکان از این منابع، مورد تاکید قرار داد و افزود: ضروری است با توجه به رعایت صرف و صلاح شرکت، دقت لازم در خصوص حفظ منابع و مدیریت مصارف، در دستور کار قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت، در ادامه سخنان خود از مدیران مناطق خواست تا با تیم سازی و ایجاد انگیزه و نشاط، فعالیت های جاری شرکت را مدیریت و با خرد جمعی نسبت به حل مسائل و چالش های موجود، در مسیر خدمت گذاری به مردم، گام بردارند.
مهندس صبوری، همچنین طی بازدید از روند ارائه خدمات توسط میز خدمت در این منطقه گفت: روحیه خدمت گذاری به مردم در این سازمان نهادینه است و انتظار می رود همکاران نسبت به تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به مشترکان و مراجعان با توجه به فرصت ها و امکانات موجود، از هیچ کوششی دریغ نکنند.

در پایان این نشست، مهرداد احسانی، مدیر منطقه برق سهروردی، ضممن ارائه گزارشی از روند فعالیت ها و چالش های پیش روی منطقه، اجرای پروژه احداث فیدر جدید شوشتری از پست kv63/20 آذری به طول شبکهkm  1/225 ،  ایجاد نقطه مانور برای فیدر پولند از پستkv 63/20   آذری، برقراری رینگ پست زمینی آنتن پولند، رتبه اول منطقه در وصول مطالبات بین مناطق از نظر وصول مانده بدهی معوقه و سنواتی، ترمیم و بهینه سازی ساختمان پست 224 و تعویض تابلو 20 kv و فشار ضعیف، تهیه و بهینه سازی اطلس فیدرهای روشنایی معابر، نصب پلاک دیاگرام تک خطی پستها، نصب 30 دستگاه تهویه و ایجاد دریچه جهت خنک کاری پستهای رو زمینی، را به عنوان فعالیت های شاخص در منطقه عنوان کرد.

 

 

 

مریم نصیری - روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٦:٢٦ - 1397/06/21 عدد : ٦٥٦ تعداد نمایش : 779

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال