صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

اعزام 250 اکیپ ارزیابی و پایش مصرف انرژی ادارات در پایتخت

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از اعزام 250 اکیپ ارزیابی و پایش مصرف انرژی ادارات سطح پایتخت در راستای بخشنامه استانداری مبنی بر قطع سیستم های سرمایشی از ساعت 13:30، خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، مهندس کامبیز ناظریان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ این شرکت در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به مصوبه هیات وزیران و ابلاغ بخشنامه استانداری تهران مبنی بر تنظیم ساعات کار دستگاه های دولتی، ادارات، بانک ها و سایر موسسات عمومی و غیر دولتی در راستای ضرورت صرفه جویی و کاهش مصرف انرژی، مدیریت مصرف برق و قطع سیستم های سرمایشی از ساعت 13:30 ، این شرکت با اعزام 250 اکیپ فنی و مهندسی به ادارات و سازمان های شهر تهران نسبت به نظارت بر اجرای بخشنامه مذکور و حصول اطمینان از قطع سیستم های سرمایشی در ساعت اعلام شده، اقدام کرد. 
مهندس ناظریان افزود: این طرح علاوه بر طرح ارزیابی و پایش مصرف انرژی است که از ابتدای پیک تابستان توسط شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به اجرا درآمده است. 
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت با اشاره به مصوبات بخشنامه هیات وزیران بر هماهنگی موثر، نظارت دقیق و مستمر شرکت های توزیع بر اجرای برنامه های تعیین شده، تشکیل کارگروه ها، هماهنگی لازم با مسئولین استان در راستای حمایت های همه جانبه در جهت اجرای کامل مصوبه، گفت: بدیهی است که اقدامات لازم در راستای رعایت دقیق این دستورالعمل و اطلاع رسانی از عملکرد دستگاههای مورد نظر  و نیز  قطع برق برخی سازمان ها و اداراتی که الگوی مصرف را رعایت نکرده اند در دستور کار تیم های ارزیاب قرار گرفته است و  نتایج به دست آمده نیز به مراجع ذیصلاح ارسال خواهد شد. 
به گزارش خبرنگار ما، مهندس ناظریان از جمله موارد مورد ارزیابی را قطع سیستمهای سرمایشی از ساعت 13:30 طبق ابلاغ بخشنامه استانداری تهران، دمای محیط کار ادارات در مدت زمان کار اداری حداقل روی 25 درجه سانتیگراد تنظیم شده باشد، اطمینان از بمدار آمدن دیزل ژنراتور های کلیه ادارات، صنایع، کشاورزی و ... از ساعت 12 الی 16، و اصلاح سیستم های روشنایی محیط کار عنوان کرد.

 

 


٠٣:٤٥ - 1397/04/19 عدد : ٦٠٠ تعداد نمایش : 1344

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال