صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

ارزیابی و پایش مدیریت مصرف انرژی توسط توزیع برق تهران بزرگ

شركت توزیع نيروي برق تهران بزرگ در نظر دارد تا با همکاری مروجین صرفه جویی نسبت به ارزیابی و پایش مدیریت مصرف انرژی در کلانشهر تهران اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، با توجه به افزایش دما و مدیریت بهینه مصرف انرژی و پیک بار تابستان 97 و نیز تعهد کارکنان این شرکت در کاهش ده درصدی پیک بار و همچنین در راستای اجرای بخشنامه معاون وزیر در امور برق و انرژی، این شرکت در نظردارد تا با همکاری معاونت های بهره برداری و دیسپاچینگ و خدمات مشترکین و همراهی حوزه مقاومت بسیج، با اعزام نیروهایی تحت عنوان مروجین صرفه جویی در مصرف انرژی در سطح شهر تهران، نسبت به ارزیابی و پایش مدیریت مصرف مشترکان اقدام نماید.
مهندس مسعود عزیزی معاون فروش و خدمات مشترکین گفت: همان طور که می دانیم مصرف بی رویه انرژی می تواند اثرات نامطلوب مادی و زیست محیطی جبران ناپذیری در بر داشته باشد و همچنین با توجه به شرایط جوی امسال و پیک تابستان پیش رو، طرح ارزیابی و پایش مدیریت مصرف انرژی با هدف مدیریت صحیح مصرف انرژی ،آموزش و آگاه سازی در زمینه بهینه سازی مصرف ، اطلاع رسانی در خصوص نحوه صرفه جویی اجرا می گردد . 
بر اساس این گزارش، از جمله موارد مورد ارزیابی، سیستمهای سرمایشی و روشنایی غیر ضروری دستگاه های اجرایی پس از پایان وقت اداری خاموش شده باشد، دمای محیط کار ادارات در مدت زمان کار اداری حداقل روی 25 درجه سانتیگراد تنظیم شده باشد، اطمینان از بمدار آمدن دیزل ژنراتور های کلیه ادارات، صنایع، کشاورزی و ... از ساعت 12 الی 18، و ... خواهد بود.
گفتنی است مصوبات این بخشنامه بر هماهنگی موثر، نظارت دقیق و مستمر شرکت های توزیع بر اجرای برنامه های تعیین شده، تشکیل کارگروه ها، هماهنگی لازم با مسئولین استان در راستای حمایت های همه جانبه در جهت اجرای کامل مصوبه، تاکید دارد.

 

 


١٥:١٠ - 1397/03/20 عدد : ٥٧٣ تعداد نمایش : 1086

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال