صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:20:20
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

اخبار کوتاه از مناطق شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

اقدامات پیش بینی شده در خرداد ماه، در مناطق بوعلی،قدس،سعادت آباد،سهروردی و و بعثت در خصوص مدیریت مصرف برق، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق رسانی اجرایی شد.

آموزش مدیریت مصرف در منطقه برق بوعلی
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ منطقه برق بوعلی با توجه به اهمیت و ترویج مدیریت مصرف برق با هماهنگی ها به عمل آمده با سرای محله دهقان، حسینیه حضرت نرگس خاتون، مسجد الجلیل ، مسجد یحیی و سرای محله شاهد ،در محدوده برق این منطقه در خردادماه سال جاری نسبت به برگزاری کلاس های آموزش بهینه سازی مصرف برق در راستای کاهش پیک و معرفی ساعت اوج مصرف، اجرای مسابقه نقاشی برای کودکان و معرفی سامانه تلفنی گویا 1521،با حضورنمازگزاران، بانوان خانه دار و کودکان، بصورت گروهی اقدام کرد.
اصلاح و بهینه سازی مصرف برق رسانی در محدوده منطقه برق بعثت
به گزارش خبرنگار ما؛منطقه برق بعثت با رنگ آمیزی شالترها خیابان سازمان آب و خیابان مشیریه ،جمع آوری لامپ های پرمصرف در سطح منطقه، رفع اتصالی فشارضعیف  خیابان فداییان اسلام ،نسبت به اصلاح و بهینه سازی شبکه برق رسانی اقدام کرد.
تقدیر از منطقه برق قدس
بر اساس این گزارش؛ با توجه به انجام تعاملات مناسب با دستگاه های خدمات شهری ، لوح سپاس و قدر دانی از منطقه برق قدس از سوی ریاست مرکز انتظامی پلیس پیشگیری ناجا به این منطقه اهدا شد.
اقدامات انجام شده در خصوص مدیریت مصرف در محدوده منطقه برق قدس
گفتنی است؛منطقه برق قدس در راستای سیاست های شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در بخش مدیریت مصرف برق، نسبت به برگزاری مسابقات نقاشی با موضوع مدیریت مصرف برق در دبستان تقوی نیا در محدوده این منطقه اقدام کرد.
در همین راستا،این منطقه با ارسال صدور اخطار بابت جمع آوری لامپ های پرمصرف به پنجاه و سه مشترک پرمصرف به پایش لامپ های پرمصرف در بخش مشترکان تجاری پرداخت.
برگزاری نشست منطقه برق سهروردی با سرای محلات و شهرداری ناحیه دو منطقه ده
به گزارش خبرنگار ما ؛به منظور رفع مشکلات  و هماهنگی فی مابین ارگان ها و سازمان ها ، نشست های متعددی با حضور نمایندگانی از ادارات برق ، آب، گاز ، نیروی انتظامی، شورایاران ، حفاظت و امنیت و نمایندگان شهروندان در محدوده تحت پوشش منطقه برق سهروردی  تشکیل شد.
در طی این نشست ها، نمایندگان این منطقه در خصوص مدیریت بحران مصرف برق توسط ارگان ها و شهروندان مطالبی عنوان کرده و راهکارهایی به منظورکاهش مصرف پیشنهاد شد.
برنامه ها و فعالیت های گذر از تابستان در منطقه برق سعادت آباد
در راستای فعالیت های گذر از تابستان در منطقه برق سعادت آباد؛ سیستم های تهویه 150 دستگاه پست زمینی با نصب ترموستات اصلاح و همچنین در حدود 30 دستگاه فن معیوب در سطح پستهای این منطقه تعویض شد.
بر اساس این گزارش؛به منظور تلفات شبکه تعداد 86 دستگاه خازن هوایی 5/12 کیلووات در محدوده منطقه برق سعادت آباد نصب شد.

برگزاری دوره آموزشی مفصل بندی در منطقه برق سعادت آباد
گفتنی است ؛به منظور جذب نیروهای جوان و با تجربه و ارتقاء کیفیت خدمات رسانی و بهره وری و همچنین توانمند سازی نیروهای فنی پیمانکاران، دوره آموزش تئوری مفصل بندی فشار ضعیف و 20 کیلو ولت با حضور نیروهای فنی مناطق شمالغرب در منطقه برق سعادت آباد برگزار شد.

 

 

 


١٤:١٦ - 1397/03/13 عدد : ٥٦٩ تعداد نمایش : 1785

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال