صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

تحلیل عملکرد پیمانکاران در همایش پیمانکاران پروژه های سرمایه ای در توزیع برق تهران بزرگ

در همایش پیمانکاران پروژه های سرمایه ای در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، عملکرد پیمانکاران در سال 96 مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، این همایش به همت دفتر تشخیص و نظارت بر پیمانکاران  و سازندگان، با حضور معاونان مهندسی و نظارت، برنامه ریزی و مالی و پشتیبانی، برخی از مدیران ارشد،کارشناسان، نماینده ای از سوی انجمن صنفی پیمانکاران، سرپرستان دستگاه های نظارت و 163 شرکت پیمانکاری PC، صبح روز دوشنبه مورخ بیست چهارم اردیبهشت ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر شرکت برگزار شد.

در این همایش دکتر یاقوتی، معاون مهندسی و نظارت شرکت، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد پیمانکاران سرمایه ای در سال 96، توسعه ظرفیت پیمانکاری را در بخش های ظرفیت سازی در بخش زمان  و کیفیت اجرا پروژه، ظرفیت سازی منابع انسانی ( نیروهای کمی و کیفی) و ظرفیت سازی شرایط بحران، تشریح کرد.

معاون مهندسی و نظارت، هدف از برگزاری این نشست را ایجاد ارتباط هر چه بیشتر کارفرما با پیمانکاران در جهت تبیین انتظارات طرفین قرارداد عنوان کرد و افزود: امید است برگزاری این نشست ها و همایشات قدمی در راستای ارتقا عملکرد پیمانکاران و رفع مشکلات و چالش های موجود باشد.
در ادامه همایش برخی از مدیران شرکتهای پیمانکاری، پیشنهادات و انتقادات خود  را مطرح  و معاونان حاضر در نشست به سوالات پاسخ دادند.
در پایان، از دو شرکت پیمانکار به جهت عملکرد مناسب، با اهدا لوح تقدیر، قدردانی شد.

 

 


١٦:١٠ - 1397/02/25 عدد : ٥٤٦ تعداد نمایش : 1150

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال