صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

برگزاری کارگاه مقاله نویسی در توزیع نیروی برق تهران بزرگ

به همت دفتر تحقیقات و با مشارکت  کانون بسیج متخصصین ،کارگاه آموزشی مقاله نویسی در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛دومین کارگاه آموزشی مقاله نویسی صبح امروز ،بیست و پنجم اردیبهشت ماه در ستاد راهبردی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با هدف آشنایی با اصول جستجوی محتوا و نگارش مقاله بمنظور ارتقاء سطح کیفی مقالات ارائه شده توسط کارکنان این شرکت برگزار شد.
درابتدای این کارگاه آموزشی،دکتر میثم نثاری مقدم ،مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ،ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان اظهار داشت : این نشست با همراهی کانون بسیج متخصصین شکل گرفته است و امیدوارم در آینده این همکاری ادامه یابد زیرا هدف ما رشد و تعالی سازمان در راستای تحقق اهداف صنعت برق است و بی شک همکاری دفاتر مختلف در این خصوص ما را در رسیدن به اهداف این شرکت یاری خواهد کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه مقاله نویسی گام مهمی از فرآیند کاری و علمی در بخش فنی محسوب می شود افزود توجه بیشتر به این مقوله باعث پیشرفت روز افزون در عرصه صنعت برق خواهد بود و باعث انتقال دانش و تجربیات در حافظه داخلی و مانایی نام نویسندگان مقالات ، در این عرصه خواهد بود.
در ادامه آقای حسین زاده ،مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و فرمانده بسیج شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛با اشاره به فعالیت های بسیج متخصصین بر لزوم هم افزایی در برنامه های شرکت در خصوص ،مدیریت بحران،پدافند غیر عامل،مدیریت مصرف برق، تاکید کرد و گفت:این کانون در معاونت ها و مناطق تشکیل شده و تمام سعی خود را بر همکاری با دیگر نقاط تخصصی شرکت متمرکز کرده است.
فرمانده بسیج ادامه داد: انتقال دانش و تجربیات ، اشتراک گذاری آن در صنعت، فاصله دانشگاه و صنعت را کم و این موضوع باعث افزایش دانش در حیطه توزیع نیروی برق خواهد شد.
در ادامه دکتر علیرضا فریدونیان ،عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در خصوص نحوه نگارش و ارائه مقالات پژوهشی صحبت و به سوالات شرکت کنندگان در این خصوص پاسخ داد.
گفتنی است،در ادامه این روند آموزشی مقرر شده است کارگاه هایی با موضوعات مرتبط با مقاله نویسی به همت دفتر تحقیقات در سال جاری برگزار شود.

 

 

سمیرا رضایی-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٥:٢٦ - 1397/02/25 عدد : ٥٤٥ تعداد نمایش : 1123

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال