صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

کوتاه از مناطق توزیع نیروی برق تهران بزرگ

مناطق برق بعثت،نیاوران،افسریه و سعادت آباد ،اقداماتی در خصوص ایمنی ،اصلاح الگوی مصرف و برنامه ریزی در خصوص نظام پیشنهادات و روش های نظام بهبود مستمر (کایزن) انجام دادند.
برگزاری نشست آموزش ایمنی در منطقه برق سعادت آباد
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ،نشست آموزشی ایمنی مامورین خدمات مشترکین منطقه برق سعادت آباد با موضوع رعایت نکات ایمنی در فعالیت بر روی شبکه های هوایی ، برگزار شد.
در این نشست ضمن ارائه گزارش در خصوص فرایند های رعایت ایمنی ، به پخش کلیپ ویدیویی آموزشی در این زمینه  در منطقه سعادت آباد پرداخته شد.
برگزاری جلسات آموزشی مدیریت مصرف برق
بر اساس گزارش خبرنگار ما،به منظور ترویج مصرف بهینه برق در میان دانش آموزان  منطقه دو،  جلسات آموزشی در مدارس ابتدایی و دبیرستان  در محدوده این منطقه برگزار شد.
گفتنی است ،در این نشست ها که به همت دفتر مدیریت مصرف برق و معاونت مالی اداری منطقه برق سعادت آباد  با هدف ترویج فرهنگ اصلاح الگوی مصرف برق برگزار شد ؛ مفاهیمی مانند ساعت اوج مصرف (پیک بار)، برچسب انرژی درج شده روی وسایل برقی، معرفی وسایل پر مصرف برقی، مصرف بهینه در ساعات پیک بار (11 الی 16 و 19 الی 23)آموزش داده شد.
شایان ذکر است،ایمن سازی 300 دستگاه شالتر در سطح این منطقه بمنظور جلوگیری از سرقت شینه و اصلاح درب شالترها ،بمنظور جلوگیری از عدم سرقت شالترها  بعنوان بخشی از برنامه های جاری pm مناطق در محدوده سعادت آباد و خیابان علامه اقدام شد.
برگزاری تست های دوره ای سلامت در منطقه برق سعادت آباد
گفتنی است،این منطقه ضمن هماهنگی حضور پزشکان و متخصصین خانه سلامت منطقه دو(متخصصین تغذیه،روانشناسی،عنبیه شناسی و ارتوپد) اقدام به تست های پزشکی کامل دوره ای از همکاران شاغل در این منطقه کرد.

برگزاری نشست با شهردار منطقه چهار توسط منطقه برق نیاوران

بر اساس این گزارش،منطقه برق نیاوران با برگزاری نشستی با حضور شهردار منطقه چهار در راستای افزایش تعاملات بین سازمانی در خصوص انجام پروژه های گذر از تابستان و مدیریت مصرف برق در این منطقه،به بررسی چالش ها و موارد قابل پیگیری در منطقه و تصریح در انجام موارد مربوط به مشترکین پرداخت.

اولین نشست نظام پیشنهادات و روش های نظام بهبود مستمر (کایزن) درمنطقه برق بعثت
به گزارش منطقه برق بعثت، نشست نظام پیشنهادات و روش های نظام بهبود مستمر (کایزن) در این منطقه برگزار شد و پیشنهاداتی که در طول مدت شش ماه ارسال شده بود آنالیز و با توجه به فراوانی و کیفیت آنها به نحوی مقتضی از پیشنهاد دهندگان برتر، تجلیل و تقدیر بعمل آورد.
در این نشست که به صورت ماهیانه با نمایندگان سیستمی هر معاونت برگزار می شود نسبت به ارائه گزارش از عملکرد معاونت ها و توجیه و تشویق همکاران به پیگیری مستمر در راستای استقرار کامل نظام آراستگی در محیط کار اقدام شد. در این نشست تقویت فرهنگ و حس تعلق سازمانی و گسترش حوزه تفکر ، تعمیق و نهادینه نمودن بهبود مبتنی بر تغییر و گسترش سطوح یادگیری سازمانی از مواردی بود که بر آن تاکید شد.
گفتنی است،نشست معاونت خدمات مشترکین با  مامورین خدمات مشترکین نیز سوم اردیبهشت ماه در منطقه برق افسریه،بمنظور بررسی دستورالعمل های خدمات مشترکین و آشنائی با اخلاق سازمانی ، شاخص ها و استراتژی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ، برگزار شد.

 

 

سمیرا رضایی-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٣:٤٧ - 1397/02/25 عدد : ٥٤٤ تعداد نمایش : 1209

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال