صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

بازدید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از سامانه فوریت های برق(121)

مهندس حسین صبوری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ،با حضور در محل سامانه فوریتهای برق (121)، از نحوه فعالیت های این سامانه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در این بازدید که با حضور مهندس حسین صبوری مدیعرامل شرکت، کامبیز ناظریان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ و غلامرضا خیرخواه مدیر روابط عمومی همراه بود؛ با ارائه گزارشی در خصوص اهم وظایف اداره فوریت های برق از سوی  مهندس ناظریان به  مواردی همچون پاسخگویی و ثبت درخواست های مشترکین،پیگیری درخواست ها تا حصول نتیجه، ارتباط دوسویه با مشترکین و اخذ بازخورد برای تمامی درخواست ها، کنترل رضایتمندی  مشترکین از نحوه ارائه خدمات و همچنین مانیتورینگ وضعیت تماس ها و درخواست هاو خاموشی های مهم و اولویت دار شبکه به عنوان مهمترین  اقدامات این مرکز پرداخته شد.
بر اساس این  گزارش مهندس حسین صبوری، در خلال این بازدید، ضمن خسته نباشید به همکاران که در این مرکز که به طور شبانه روزی در حال فعالیت می باشند گفت: احترام به حقوق مشترکین و پاسخگویی به مشکلات آنها باید از اولویت های همکاران این مجموعه باشد.
وی با اشاره به حضور نیرو های این سامانه در ایام تعطیلات نوروزی تاکید کرد هدف این شرکت برقراری شبکه ای پایدار در راستای تامین برق مطمين به شهروندان است و کلیه کارکنان این شرکت با تلاش بی وقفه خود سعی در تحقق این امر دارند.

 

 

 


١٦:٢٠ - 1397/01/26 عدد : ٥١٧ تعداد نمایش : 1311

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال