صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

مدیریت پیک تابستان 97 ، مهمترین اقدام عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ،در نشست شورای معاونین ،مهمترین اقدام عملیاتی این شرکت را در شش ماهه نخست سال ، مدیریت پیک تابستان 97 بر شمرد.

به  گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ؛اولین نشست شورای معاونین در سال 97 ،سه شنبه بیست و یکم فروردین ماه، با حضور مدیر عامل ، معاونین و مدیران ارشد شرکت برگزار شد ؛ در این نشست،مهندس حسین صبوری،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، ضمن تشکر از فعالیت های همکاران در سال 96و تبریک بمناسبت سال نو،تلاش و پیگیری برنامه های طرح ریزی شده برای سال جدید،بخصوص پیک تابستان 97 را مورد تاکید قرار داد.
مهندس صبوری خدمت شایسته به مشترکین و شهروندان تهرانی را افتخاری دانست که نصیب همکاران این شرکت شده است و افزود: کارکنان این شرکت باتلاش فراوان بمنظور برقراری تامین برق پایدار و مطمئن در سطح شهر تهران فعالیت می کنند.

به گزارش خبرنگار ما،مهندس صبوری،برنامه ریزی های مستمر به منظور اجرای فعالیت های مدیریت مصرف در راستای کاهش پیک بار  و گذر از پیک تابستان پیش رو ، کاهش زمان واگذاری انشعاب برق  به مشترکین ،توجه ویژه به مسائل سلامت اداری و همچنین ارتقای نظارت بر قرارداد ها و فعالیت های پیمانکاران را ضروری خواند و  مدیریت تقاضا و مدیریت مصرف برق را از مهمترین برنامه های راهبردی این شرکت دانست.
وی با تاکید بر اجرای دقیق قوانین و مقررات و توجه به سلسله مراتب سازمانی ، اظهار داشت : با توجه به محدودیت منابع،هدایت راهبردی امکانات موجود به سمت پروژه های اولویت دار، مورد انتظار است.
صبوری با اشاره به انتظارات مردم گفت: پاسخگویی به نیازهای روز متقاضیان و مشترکین به لحاظ وجود و توسعه طرح جامع خدمات غیرحضوری در سطح شهر تهران و ارتقای  سطح کیفی خدمات از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

 مدیرعامل، تاکید بر رعایت قانون و چارچوب های ابلاغی،تعهد پذیری،ارتباط موثر با سازمانه های بالادستی و پاسخگویی به ذینعان را از وظایف اجرایی کارکنان دانست و تاکید کرد مسئولین این شرکت باید در این موارد به طور کامل پاسخگو باشند.

 

 

 


١٧:٣٢ - 1397/01/22 عدد : ٥١٤ تعداد نمایش : 1345

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال