صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

مهندس حسین صبوری با ارسال پیامی به مدیرعامل شرکت توزیع نیوری برق مشهد درگذشت  مهندس رستمی مدیر برق ناحیه دو شهر مشهد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛در متن این پیام آمده است، بی شک مهترین عمل در پیشگاه حضرت باری تعالی ،خدمت به خلق می باشد وآنان که در این راه جان خود را از دست می دهند والاترین مقام را نزد پروردگار خود دارند.
سرانجام پس از قریب چند روز  نگرانی وامید برای نجات جان مدیر منطقه برق مشهد،متاسفانه خبر از دست دادن این عزیز همچون آواری سنگین فرود آمد و موجب تاثر وتالم خاطر خانواده پر افتخار صنعت برق گردید.
بی تردید این اتفاق ناگوار ذره ای از همت و تلاش خدمت گذاران صنعت برق را کم نخواهد کرد چرا که مهمترین هدف ما خدمت رسانی به مردم ،انجام وظیفه و داشتن تعصب حرفه ای در کار می باشد وبرای ما همین بس که نتیجه تلاش ما روشنایی بخش زندگی مردم است.
بی گمان درد و آلام خانواده داغدار این عزیز از دست رفته بزرگتر از آن است که در وصف گنجد و کلمات تسلی بخش دل بی قرارشان باشد
اینجانب از طرف خود و همکارانم در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ  این ضایعه دردناک را به همکاران تلاشگر صنعت برق،تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند رحمان، برای آن عزیز سفرکرده مغفرت و رحمت واسعه الهی و برای خانواده داغدار آن عزیز صبر و شکیبایی خواستاریم.

 

 


١٠:٢٣ - 1396/12/19 عدد : ٤٨٩ تعداد نمایش : 1593

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال