صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

توانمندسازی نیروی انسانی راهکاری برای حفظ سرمایه انسانی در توزیع برق تهران بزرگ

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در نشست هم اندیشی منطقه برق پاسداران گفت : توانمندسازی نیروی انسانی راهکاری در جهت حفظ سرمایه انسانی و به تبع آن دستیابی به اهداف و فعالیت های شرکت می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ، مهندس صبوری ، مدیرعامل این شرکت به  همراه معاونین و مدیران ارشد حوزه ستادی صبح روز سه شنبه پانزدهم اسفند ماه سال جاری طی بازدید از منطقه برق پاسداران  با تاکید بر آموزش و توانمندسازی همکاران گفت: مدیران مناطق، مدیران بسیار توانمندی هستند که انتظار  می رود با وحدت رویه و تعامل، نسبت به اجرای سیاست های ابلاغی سازمان های بالادستی و ستاد راهبردی شرکت، به صورت عملیاتی اهتمام ویژه ورزند.
وی افزود: تمامی همکاران باید با رعایت آئین نامه ها و دستورالعمل های نظارتی و در چارچوب قوانین ومقررات در ارائه خدمت به مردم شریف تهران کوشا باشند.
مهندس صبوری با اشاره به کاهش بارندگی و بحران کم آبی در کشور و پیک تابستان 97  گفت : با توجه به شرایط اقلیمی کشور ، گذر موفقیت آمیز پیک تابستان، نیاز به همت والای تمامی کارکنان صنعت برق به ویژه توزیع نیروی برق تهران بزرگ دارد و از تمامی همکاران درخواست دارم که با جدیت تمامی توان خود را در این امر به کار گیرند.
مدیرعامل شرکت در پایان سخنان خود  با توجه به روزهای پایانی سال، از تلاش های تمامی همکاران در سال 96 تشکر و قدردانی کرد و گفت : امیدوارم سال جدید سالی خوب و همراه با تلاش مضاعف برای صنعت برق باشد و در راستای خدمت رسانی به مردم شریف ایران گام های بلند و استوار برداریم.
به گزارش خبرنگار ما در این بازدید همچنین مهندس محمدعلی جعفری آذر مدیر منطقه برق پاسداران طی گزارشی در خصوص اقدامات منطقه، از کاهش حداکثری هزینه های جاری و کمترین میانگین مدت زمان خاموشی به عنوان اقدامات شاخص منطقه اشاره کرد.

 

 


١١:٣٧ - 1396/12/16 عدد : ٤٨٨ تعداد نمایش : 1526

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال