صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

کاشت نهال بمناسبت آیین گرامیداشت روز درختکاری در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

امروز بمناسبت  آیین گرامیداشت روز درختکاری، مدیرعامل و برخی مدیران شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با کاشت چند اصله درخت در محوطه ساختمان شیخ بهایی  ستاد در راستای داشتن هوای پاک گام برداشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛صبح امروز،سه شنبه، همزمان با آغاز هفته درختکاری با حضور مدیر عامل و تنی چند از معاونین و مدیران ارشد شرکت، چندین اصله درخت به صورت نمادین در ساختمان شیخ بهایی ستاد راهبردی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ کاشته شد.

در این مراسم مدیر عامل با اشاره به سخنان پیامبر اعظم(ص)"خداوند درخت را برای انسان آفرید از اینرو او باید درخت را بکارد،آنرا آبیاری کند و در حفظ آن بکوشد." ، اظهار کرد: حفظ محیط زیست زمینه ساز توسعه پایدار در هر کشوری است.

حسین صبوری به نقش شهروندان در حفظ محیط زیست و اشاعه این فرهنگ نیز اشاره کرد و افزود: حفظ و حراست از محیط زیست ضامن سلامت جامعه است.

وی با تأکید برضرورت حفاظت و حراست از منابع طبیعی و جنگل ها به عنوان یک سرمایه ملی، خاطرنشان کرد: در این زمینه می توانیم از مشارکت کارمندان و خانواده های آنها و نقش غیرقابل انکار آنها در فرهنگ حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی بهره ببریم.

مدیرعامل  با بیان اینکه نهادینه کردن هر فرهنگی باید از سنین پایه در میان کودکان و نوجوانان صورت گیرد تا تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد از خانواده شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خواست تا این فرهنگ را در خانواده های خود  نهادینه کنند.  

به گفته صبوری در هفته درختکاری در تمام مناطق 22 گانه این شرکت نهال درخت کاشته می شود.

 

 


١٦:١٨ - 1396/12/15 عدد : ٤٨٧ تعداد نمایش : 1550

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال