صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

نشست کمیته ورزش شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، کمیته ورزش این شرکت که ظهرروز شنبه دوازدهم اسفند ماه در دفتر مدیرعامل شرکت در ساختمان شیخ بهایی برگزار شد، گزارش عملکرد کمیته ورزش در سال 96 و برنامه سال 97  بررسی شد .
مهندس صبوری مدیرعامل شرکت، ضمن تقدیر از اعضای قدیم و تبریک به اعضای جدید، از نیروی انسانی به عنوان سرمایه های بی بدیل شرکت یاد کرد و  با اشاره به نقش ورزش در سلامت جسمی و روحی همکاران گفت: ورزش یکی از راهکارهای موثر در مدیریت استرس به ویژه برای همکاران دارای مشاغل سخت و پراسترس می باشد.
مدیرعامل شرکت گفت: ایجاد و ارتقا حس تعلق در کارکنان شرکت با استفاده از ایجاد فضای ورزشی و رفاهی کمک شایانی به ارتقاء کیفیت خدمات تحویلی به مشترکین می نماید .
وی افزود: شایسته است با استفاده موثر از منابع و زیرساخت های موجود شرکت، از جمله فرصت های سرمایه گذاری در حوزه ورزش و با آموزش و مهارت آموزی نیروهای انسانی و ارتقاء توانمندی همکاران در ارائه خدمات با کیفیت و به تبع آن رضایتمندی مشتترکین کوشا باشیم .
مالک حسین زاده دبیر شورای ورزش صنعت آب و برق در این نشست گفت: آموزش فعالیت های ورزشی برای کارکنان و خانواده های همکار یک ضرورت است و نحوه تمرینات صحیح ورزشی و حرکات اصلاحی می باید به صورت اساسی و مستمر پیگیری و اجرا شود. 
دبیر شورای ورزش صنعت آب و برق، با تاکید بر ضرورت حمایت مسئولان از برگزاری دوره ها و فعالیتهای ورزشی گفت: مهم ترین سرمایه هر فرد سلامتی اوست و سلامت کارکنان موجب می شود تا در عرصه خدمت رسانی موفقیت بهتری حاصل شود .
وی همچنین افزود: با استفاده از ظرفیت های روابط عمومی با رویکرد مدیریت مصرف برق در بستر فعالیت های ورزشی می توان گام های موثری در ارتقاء ورزش صنعت برق برداشت.
گفتنی است تهیه تقویم سالیانه ورزشی ،برگزاری مناسب فعالیت های خانوادگی، گلگشت های عمومی و سراسری، المپیاد های ورزشی همکاران و خانواده آنان و ... از جمله  موارد مطرح در این کمیته بود .

 

 


١٠:١٥ - 1396/12/14 عدد : ٤٨٤ تعداد نمایش : 1961

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال