صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

تشریح اقدامات شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن ماه

رضا شیخان  مدیر منطقه برق دانشگاه  اقدامات انجام شده در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن ماه را تشریح کرد.

 مدیر منطقه برق دانشگاه در گفتگو با روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از اقدامات انجام شده در خصوص تامین برق پایدار درراهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن  گفت:تمهیدات شرکت  در راستای تامین برق محل برگزاری مراسم دهه فجر و جشن پیروزی انقلاب اسلامی هرساله انجام می شود.

مهندس شیخان افزود؛رفع عیب تاسیسات ، جهت برق رسانی به واحد های مربوطه و  ایمن سازی قفل شالتر های میدان آزادی و خیابان های آزادی و جناح در یکسال گذشته انجام شده است . همچنین بازدید از تمام پستهای اختصاصی و عمومی تامین کننده برق جایگاه مراسم ، جایگاه های خدماتی و امنیتی و بازدید  از شصت و هفت دستگاه پست برق زمینی و هوایی ونودو سه  شالتر اقدام شده است و تمام پست ها نیز در صورت نیاز ،تعمیر شده اند.

 

وی افزود؛ تأمین برق مطمئن سی و دو کانکس شامل، ستاد فرماندهی ، واحدهای خدماتی ، امنیتی ، ایمنی  در میدان آزادی مستقر شده اند. تعویض صد و بیست چراغ روشنایی معابر خیابان های اطراف مراسم،شستشوی تمام چراغ های روشنایی، آمادگی اکیپ ها و خودروهای منطقه جهت برگزاری مراسم و همچنین بازدید مستمر از کلیه معابر منتهی به میدان آزادی، شناسایی کانون های خط شامل قفل درب پستها و شالترها و پایه های فشار ضعیف را  از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه عنوان کرد .

 

 


٢٣:٤٤ - 1396/11/21 عدد : ٤٦٢ تعداد نمایش : 1464

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال