صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

استاندار تهران: توزیع تهران بزرگ خدمت رساني به بيش از هشت ميليون شهروند در پايتخت

محمد حسین مقیمی استاندار تهران ،در آیین افتتاحیه و بهره برداری از پروژه های شاخص توزیع برق تهران بزرگ گفت:این شرکت بعنوان بزرگترین شرکت توزیع برق کشور است و خدمت رسانی به بیش از هشت میلیون شهروند تهرانی را بر عهده دارد و در این مسیر همواره موفق بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛محمدحسين مقيمي روز چهارشنبه در آئين افتتاح و بهره برداري از هشت پروژه  شاخص توزیع نیروی برق تهران بزرگ اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي را نياز امروز كشور دانست و  افزود: در اين مسير تامین برق پایدار براي پيشرفت و آباداني به ويژه در بخش صنعت حياتي است.
به گفته مهندس مقيمي، پيش از پيروزي انقلاب عمده كارهاي تخصصي و مديريتي انرژي و برق كشور در دست  نیرو های  خارجی بود اما به بركت انقلاب، امروز 100 درصد كار با استفاده از نيروي انساني توانمند ايراني انجام مي شود. و این سخن امام (ره)که فرمود ما میتوانیم روی پای خود باستیم محقق شد.
استاندار تهران  با تاکید بر توجه به بحث اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: با تلاش هموطنان ،کشور عزیزمان را به جایگاه شایسته خود می رسانیم و پیشرفت صنایع  یکی از عوامل اصلی توسعه کشوراست.
استاندار تهران افزود:مجموعه وزارت نیرو و زیر مجموعه های آن همواره ثابت کرده اند با تلاش و  همت مهندسین ایرانی میتوان به جایگاه خوبی در خودکفایی و بدون نیاز به واردات برسیم.
بر اساس این گزارش، سامانه ارائه خدمات غيرحضوري 1521 و هفت  طرح شاخص عمراني شركت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به مناسبت دهه فجر توسط محمدحسين مقيمي استاندار ،ستار محمودي قائم مقام وزير نيرو، و عيسي فرهادي فرماندار تهران به صورت ويدئو كنفرانس به بهره برداري رسيد.

 

 


٢٠:٤٩ - 1396/11/18 عدد : ٤٦٠ تعداد نمایش : 1517

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال