صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

تاکید بر برنامه ریزی و تسریع در حل مشکلات مشترکین در بازدید از منطقه برق قدس

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق تهران بزرگ مهندس صبوری در حاشیه بازدید از منطقه برق قدس که با حضور معاونان ستاد راهبردی و هماهنگی و نظارت شمالغرب برگزار شد ؛ ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمند همکاران منطقه و اقدامات انجام شده طی سال گذشته اظهار داشت : با توجه به شرایط خاص منطقه برق قدس و صنعت شبکه برق رسانی ، باید نگاه ویژه ای نسبت به تامین برق مشترکان و رفع محدودیت های منطقه داشت .
وی گفت : با توجه به اهداف اصلی شرکت در راستای رضایت مندی شهروندان و  ارائه خدمت بی منت به شهروندان لازم است ارائه خدمت به مشترکان بر اساس انتظارات معقول و سبک و سلیقه مردم و در سریع ترین زمان ممکن صورت گیرد .
مهندس صبوری تصریح کرد: لازم است با بهره گیری از تجربیات و دانش جمعی نیروهای توانمند شرکت بهترین راهکار را در ارائه خدمت به مشترکین اتخاذ و سیاست گذاری کنیم و معاونت های هماهنگی و نظارت با دقت، تمرکز و برنامه ریزی های مدون و نیز نظارت عالیه خود در دستیابی به اهداف راهبردی شرکت کوشا باشند.
مهندس صبوری همچنین با اشاره به برون سپاری فعالیتها و فرآیندهای شرکت تصریح کرد : عمده ترین چالش در سازمان ها نظارت بر فرآیندها می باشد از این رو با برون سپاری فعالیت های جامع  ، فرآیندهای کاری به صورت متمرکز و در زمان کمتری انجام خواهد شد.
بر اساس این گزارش در این بازدید همچنین مهندس رنجبر ، مدیر منطقه برق قدس طی گزارشی طرح ایمن سازی پایه های روشنایی معابر ، کاهش برق های غیرمجاز، ایمن سازی 1000 اصله شالتر و همچنین بهینه سازی شبکه 20 کیلوولت هوایی و زمینی به طول 20 کیلومتر از جمله اقدامات این منطقه برشمرد .
وی کاهش میزان سرقت از شبکه های برق ، احداث 210 کیلومتر شبکه هوایی فشار ضعیف خود نگهدار ، کاهش زمان واگذاری انشعاب از شبکه موجود را به عنوان فعالیت های شاخص منطقه عنوان کرد و افزود : یکی از معضلات منطقه برق قدس در سال گذشته ناپایداری شبکه تامین کننده برق 14 روستا از توابع بخش کن بود که در سال جدید با روکش دار شدن شبکه هوایی فیدر و بهینه سازی کامل شبکه متوسط ، زمان خاموشی تقریبا به صفر رسیده است .

 

 


١٨:٢٥ - 1396/10/13 عدد : ٤٢٧ تعداد نمایش : 1588

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال