صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

گردهمایی مدیران ارشد با حضور مهندس صبوری، مدیرعامل شرکت، برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ، گردهمایی مدیران ارشد که با حضور معاونین ، مدیران حوزه ستادی ، معاونین هماهنگی و نظارت و مدیران مناطق و دکتر حاجی ابراهیمی استاد دانشگاه به عنوان سخنران مدعو  برگزار شد ، به بررسی عملکرد فعالیتهای شرکت از ابتدای سال تا کنون  و حرکت در مسیر برنامه  استراتژیک پرداخته شد .
بر اساس این گزارش مهندس صبوری با تاکید بر استفاده از فناوری های نوین در ارائه خدمت به مشترکین گفت : مدیران و مسئولین باید با ارائه خدمات غیرحضوری در کمترین زمان ممکن در ارتقا سطح رضایتمندی مشترکین کوشا باشند و مدیریت مبتنی بر خدمت بی منت را سرلوحه کار خود قراردهند .
وی افزود :مدیران باید در پاسخگویی به مردم و رفتار خود مدیریت هوشمندانه داشته باشند و باید به گونه ای عمل نمایند که از لحاظ نظم و انضباط اداری و شرایط کاری در سازمان الگو و سرلوحه دیگر کارکنان قرار گیرند.
مدیرعامل شرکت در خصوص چابک سازی سازمان گفت : باید از تمام ظرفیت و پتانسیل همکاران و نیروهای توانمند شرکت بهره بریم  و از طریق آموزش نیروی انسانی، توانمند سازی مدیران و کارکنان را در دستور کار خود قرار دهیم .
در این گردهمایی مشکلات و مسائل موجود از جمله برنامه ریزی نیروی انسانی برای همکارانی که در شرف بازنشستگی هستند، اثربخش کردن آموزش های ارائه شده بررسی مشکلات در خصوص عقد قراردادها ،ایجاد انگیزه های رفاهی برای کارکنان و ... توسط نمایندگان هر معاونت مطرح شد .
همچنین در ادامه این نشست تجربیات و دستاوردهای تیم اعزامی به کشور کره ،  ارائه شد .
در پایان این مراسم از مدیرانی که در حادثه زلزله اخیر کرمانشاه حضور و فعالیت مستقیم داشتند با اهدا لوح ، تقدیر شد .
گفتنی است در حاشیه این گردهمایی با اهدا لوحی از خدمات آقای مهندس بهمن اله مرادی، معاون سابق منابع انسانی شرکت ،قدردانی شد .

 

 

 


١٦:١٥ - 1396/10/12 عدد : ٤٢٦ تعداد نمایش : 1623

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال