صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

برگزاری نشست "بصیرت افزایی" بمناسبت سالروز حماسه نهم دی ماه

گرامیداشت حماسه نهم دی ماه  با موضوع"بصیرت افزایی " با حضور بسیجیان در سالن همایش ستاد راهبردی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ؛ظهر روز  چهارشنبه ،ششم دی ماه ، نشست بصیرت افزایی با حضور فرامرز حسین زاده،مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران و فرمانده بسیج شرکت ،دکتر حسین جودری،استاد دانشگاه علامه طباطبایی ، فرماندهان پایگاه های بسیج مناطق و اعضا شورای بسیج برگزار شد.

در این نشست  دکتر جودری ضمن تبریک بمناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع)، با بیان این مطلب که حماسه نهم دی ،نماد پاس بخشی از دستاورد های انقلاب اسلامی بوده است از این روز بعنوان  روزی که مردم مجددا با انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند یاد کرد و گفت: ما مردم ایران باید پاسخگوی خون شهیدان این سرزمین بوده و مردم همیشه در صحنه بار ها این حضور را به تمام دشمنان نظام گوشزد کرده اند.

در ادامه این نشست فرامرز حسین زاده ضمن خیر مقدم به مدعوین جلسه ،از فعالیت های نیرو های بسیجی شرکت در خصوص امداد رسانی به زلزله زدگان و همچنین خدمت رسانی به زائرین کربلای معلی  قدر دانی کرد و گفت:بسیجیان شرکت توزیع برق تهران بزرگ همیشه در صف اول خدمت در حفظ نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی با تاکید بر اینکه جذب نیرو در بسیج بسیار با اهمیت است اظهار امیدواری کرد تا پایان سال جاری جذب نیرو روند صعودی خود را پیش گیرد.

فرمانده بسیج با اشاره به اینکه هدف بسیج پرورش نیرو های متخصص است از برگزاری جلسات آموزشی بیشتر برای رسیدن به این هدف خبر داد.

گفتنی است در پایان این نشست از  نوزده بسیجی نمونه پایگاه های بسیج شرکت تقدیر شد .اسامی تقدیر شدگان به شرح ذیل می باشد.

سعید نصیری از منطقه برق تهرانپارس، جمشید محققی از منطقه برق سینا، محمد سالاری از منطقه برق بیهقی، عباس قیاسی از منطقه برق بهمن، سید محمد رضا سید حسینی از منطقه برق هفتم تیر، امیر شاکری شکیب از منطقه برق آزادی، امین بیات از منطقه برق بوعلی، شهروز رضایی نوبری از منطقه برق قدس، سعید رزاقی از منطقه برق خیام، محمد مهدی خدایاری از منطقه برق فارابی، سید قربانعلی احمد زاده گلی از پایگاه بسیج  پیشکسوتان، مجتبی آل ابراهیم از پایگاه بسیج  پیشکسوتان، یونس محمدی از منطقه برق پاسداران، علیرضا ملکی از منطقه برق فردوسی، محمد عادل کرد بگلی از منطقه برق دانشگاه، مهدی صولتی از منطقه برق سهروردی، حمید حاجوی از منطقه برق مولوی، امین اله همتی از منطقه برق شمالغرب، مهدی احد زاده از منطقه برق شمالشرق

 

 


٢٢:١٤ - 1396/10/09 عدد : ٤٢٢ تعداد نمایش : 1750

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال