صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

انجام فعالیت ها بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده ؛ سیاست کلی توزیع برق تهران

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ، صبح دیروز در بازدید از منطقه برق مولوی ، بر سیاستهای شرکت در راستای انجام فعالیت ها بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده ، تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ، مهندس صبوری ، مدیرعامل این شرکت ؛ صبح روز دوشنبه سیزدهم آذر ماه سال جاری طی بازدید از منطقه برق مولوی  ،ضمن تشکر ازتلاش و زحمات مدیران و کارکنان این منطقه گفت : باید نسبت به ارتقاء شاخص های خدمت رسانی به مشترکین  تلاش کرد تا هر روز شاهد رضایتمندی بیشتر مشترکین باشیم .
وی افزود : تامین نیاز های مردم و پاسخگویی به انتظارات ، ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن و قانونی و با رویکرد غیر حضوری ،از اولویت های کاری شرکت می باشد .
مهندس صبوری با اشاره به انجام فعالیتها با نگاه اقتصادی و ایجاد بهره وری بر حفظ سرمایه ها با تقسیم صحیح منابع و وصول مطالبات با برنامه ریزی و پیگیری های مدبرانه و همچنین استفاده از فناوری های روز تاکید کرد و گفت :  باید تمامی فعالیت های شرکت بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده پیش رود و تا حصول نتیجه پیگیری های لازم انجام شود .

در این بازدید همچنین مهندس حسین مزینانی مدیر منطقه برق مولوی ، طی گزارشی در خصوص اقدامات منطقه ، از پایین ترین میزان شاخص متوسط زمان خاموشی به ازای هر مشترک ( sidi) ، به عنوان  شاخص ترین اقدام منطقه نام برد .
از دیگر اقدامات منطقه می توان به بهینه سازی کامل شبکه روشنایی خیابان منتهی به مجلس شورای اسلامی و  شبکه توزیع برق 20 کیلو ولت منتهی به پاساژ مجلس در حدود 6 کیلومتر ، تعویض 1170 دستگاه تابلو ترمینال از ابتدای امسال ، تعویض 136 اصله پایه فشار ضعیف اشاره کرد .

 

 


١٦:١٥ - 1396/09/14 عدد : ٣٩٨ تعداد نمایش : 1313

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال