صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

تعهد و تخصص از ویژگی های بسیجیان شرکت توزیع برق تهران

نشست هم اندیشی  کانون بسیج متخصصین و مهندسین شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با رویکرد تاکید بر تخصص محوری در هفته بسیج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ؛این نشست عصر چهارشنبه  هشتم آذر ماه با  حضور داود طارمی مشاور وزیرو فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو ،حسین صبوری ،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و قادر خانی زاد جانشین فرمانده بسیج وزارت نیرو و برخی ازمعاونین و مدیران ارشد شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برگزار شد.
در این نشست فرمانده بسیج وزارت نیرو  ضمن تبریک هفته بسیج  گفت:باید تلاش کنیم روحیه انقلابی را در مجموعه شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو نهادینه کنیم.
طارمی با اشاره به اینکه وزارت نیرو از پیشگامان توجه به بسیج متخصصین است بیان کرد:امید است با برگزاری کلاس های آموزشی و ارتقا هر چه بیشتر  بینش بسیجیان کارآمدی وزارت نیرو را در این عرصه افزایش دهیم.
فرمانده بسیج وزارت نیرو گفت:برنامه ریزی در خصوص کارکرد های تخصصی و عمومی جز مهمترین برنامه های ابلاغیه بسیج می باشدو تخصص محوری نباید باعث موازی کاری در فعالیت های سازمان ها شود بلکه باید موجب افزایش کارایی سازمان شود.
گفتنی است در ادامه این نشست مهندس صبوری با اشاره به اینکه بسیج  مردمی ترین نهاد انقلاب است این هفته را به بسیجیان شرکت تبریک گفت وتسریح کرد در حال حاضر ریشه های نهال بسیج بسیار تنومند است و این  درخت قدرتمند یک چتر امنیتی بزرگ برای نظام جمهوری اسلامی است. مدیرعامل با تاکید بر اینکه حفظ روحیه بسیجی  بسیار مورد اهمیت است ، اخلاص ،صداقت و خود باوری را از خصایص نیرو های بسیجی شرکت توزیع برق تهران وحفظ روشنایی پایتخت ایران اسلامی را مهمترین وظیفه سربازان این شرکت برشمرد.
فرامرز حسین زاده ،مشاور مدیر عامل  در امور ایثارگران و فرمانده بسیج شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ضمن تاکید بر تقویت هر چه بیشتر  توان بسیجیان در عرصه تلاش و فعالیت به قرائت متنی از سوی وزیرنیرو به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پرداخت.در قسمتی از این متن آمده است:
پنجم آذر سالروز صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) ؛مبنی بر تشکیل ارتش مردمی بسیج را حضور یکایک شما همکاران عزیز بسیجی تبریک عرض می نمایم.گرامیداشت این واقع مهم فرصت مقتنمی است برای باز خوانی وصایای امام راحل(ره)و توجه به بیانات مقام معظم رهبری و همچنین تبیین هوشمندانه مصادیق و راه کار های موثر در راستای ترویج و اشاعه تفکر ناب بسیج در عرصه های مختلف تا ضمن ارتقای روحیه  انقلابی همکاران ،موجبات شکوفایی و کارآمدی هر چه بیشتر صنعت را فراهم نماییم.

 

 


١٨:٢٨ - 1396/09/08 عدد : ٣٩٦ تعداد نمایش : 1641

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال