صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

حرکت در مسیر برنامه استراتژیک ؛ مهم ترین اصل در توزیع برق تهران بزرگ

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در بازید از منطقه برق سعادت آباد  بر حرکت در مسیر برنامه استراتژیک به عنوان مهم ترین اصل تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ مهندس صبوری ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛  روز سه شنبه هفتم آذرماه سال جاری  طی بازدیدی از منطقه برق سعادت آباد  ،ضمن تشکر ازتلاش و زحمات مدیر و کارکنان این منطقه با اشاره به وجود برخی چالش ها در مناطق برق گفت : انتظار می رود همکاران مسئول به دنبال برنامه ریزی و ارائه راهکار برای حل مسائل و مشکلات باشند .
وی افزود  : مدیریت و  نظارت دقیق بر برون سپاری فرآیندهای سازمانی بر اساس قراردادهای منعقد شده ،از الزمات فعالیت های مدیریتی شرکت می باشد و ارائه خدمت شفاف ، دقیق و قانونی برای مشترکین برق مورد انتظار است .
 مهندس صبوری توجه به پتانسل های موجود و منابع در اختیار را برای ایجاد بهره وری و اثربخشی ضروری دانست و گفت : با ارزیابی منابع سرمایه ای و جاری شرکت ، حرکت در مسیر برنامه استراتژیک محقق خواهد شد .

همچنین در این بازدید مهندس منوچهر ساداتی ؛مدیر منطقه برق سعادت آباد  طی گزارشی به تشریح اقدامات صورت گرفته در سال جاری آن منطقه پرداخت.
مدیر منطقه برق سعادت آباد از اقدامات شاخص منطقه ، به تحقق اهداف تعیین شده در زمینه های درصد وصول فروش انرژی و نرخ هزینه های عملیاتی با هزینه تمام شده یک انشعاب ، کاهش خاموشی فشار متوسط و فشار ضعیف منطقه نسبت به دوره مشابه زمانی خاموشی سال قبل ، تکمیل وبهره برداری از سه دستگاه فیدر از خروجی های پست فوق توزیع سعادت آباد و پیشرفت پروژه دو ستگاه فیدر دیگر به میزان 55 % ، تحقق برنامه های کاهش تلفات به میزان 100 %و پیشرفت برنامه های pm و سرمایه ای جاری منطقه به میزان 85 % تا مقطع کنونی اشاره کرد.

 

 


١٣:٢٨ - 1396/09/08 عدد : ٣٩٥ تعداد نمایش : 1665

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال