صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

اعطای احکام شورای سیاست گذاری امر به معروف و نهی از منکر توزیع برق تهران

شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ی با اعطای حکمی از سوی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان تهران منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛  این نشست شنبه چهارم آذرماه با حضور معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران و معاون هماهنگی،معاون منابع انسانی،معاون مالی و پشتیبانی،فرمانده حوزه مقاومت بسیج ،مشاور امور بانوان،فرمانده بسیج خواهران و مدیران دفاتر حقوقی ، فرهنگی و روابط عمومی و همچنین نماینده دفتر حراست برگزار شد.
در این نشست عبدالحمید ارسطو معاون هماهنگی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ پس از تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج با تاکید بر اینکه کارکنان این شرکت با روحیه بسیجی  سعی در پیشبرد اهداف این شرکت دارند افزود مقوله امر به معروف و نهی از منکر از  تاکیدات مقام معظم رهبری (مدالظله العالی) است و طبق رهنمود های مقام ارشد شرکت، این شورا تمام تلاش خود را برای برقراری اهداف نظام جمهوری اسلامی انجام می دهد.
ارسطو گفت:ارتقاء سطح فرهنگی  شرکت امری بسیار ضروری و مورد توجه این شرکت است  و علیرغم اینکه وظیفه این شرکت ارائه خدمات فنی به مشترکین است ، ولی با این رویکرد  تا به امروز توانسته است  میزان رضایت مندی مشترکین را پنجاه درصد افزایش دهد.
 در ادامه نوشاد، معاون ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکرضمن تشکر از فعالیت های این شرکت و همچنین اعضای این شورا ضمن تاکید بر شناسایی مصادیق بارز امر به معروف و نهی از منکر در هر سازمان و آموزش همکاران نسبت به مصادیق مذکور،همکاری در اجرای برنامه ها و سیاست های اعلام شده  و ارسال گزارش عملکرد توسط دبیر این  شورا به ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر را ضروری دانست.
وی ضمن تاکید بر ادامه تشکیل این جلسات گفت:نشست اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر،لازم است به صورت ماهانه با حضور تمامی اعضا و همچنین برگزاری جلسات در مناطق با عنوان یاوران معروف تشکیل شود.
به گزارش خبرنگار ما؛در ادامه این نشست بهمن اله مرادی ،معاون منابع انسانی با اشاره به اینکه اعضا شورای امر به معروف و نهی از منکر بازوان اجرایی سازمان هستند با تاکید بر اینکه فعالیت در این عرصه باید تخصصی تر  باشد پیگیری این موارد را از وظایف این شورا دانست.
همچنین در این نشست ضمن،اشاره به مصوبات و فعالیت های دو سال اخیر این شورا ، مقوله سلامت اداری،حقوق شهروندی و امر عفاف و حجاب از جمله موارد پیگیری شده و جمع بندی موانع اجرای امر به معروف و نهی از منکر در شرکت توسط واحدهای مرتبط ، اهمیت نقش مدیران برای اقامه فریضه امر به معروف و نهی از منکر در شرکت و همچنین پیگیری مستمر در راستای اجرایی شدن مصوبات و تصمیمات اتخاذ شده در سطح شرکت از اهداف این شورا عنوان شد .
بر اساس این گزارش؛از سوی معاون ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر از زحمات حجت السلام کهنی مدیر امور فرهنگی این شرکت بعنوان دبیر  پیشین این شورا به مدت دو سال تشکر و قدر دانی شد و فریبا مفتاح پور بعنوان دبیر جدید این شورا منصوب شد.
یاد آور می شود ؛ درانتهای این جلسه احکام صادره از سوی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان تهران به اعضای شورا آقایان :حسین صبوری،رییس هیئت مدیره و مدیرعامل بعنوان رئیس شورا و آقایان عبدالحمید ارسطو،بهمن اله مرادی،قدرت اله شهبازی،حمیدرضا قیصری،محمد کمیلی ،غلامرضا خیرخواه،فرامرز حسین زاده،سعید کهنی بعنوان عضو شورا و خانم ها فریبا مفتاح پور بعنوان دبیر و عضو شورا و رقیه گیتی بین بعنوان عضو شورا منصوب شدند.

 

 


١٤:٤٦ - 1396/09/05 عدد : ٣٩٢ تعداد نمایش : 1731

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال