صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

بر پایی نشست تشریح فعالیت های مدیریت مصرف برق

نشست تشریح فعالیت های دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در سال 96 و اعلام برنامه های سال 97 برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ در این نشست که یکم آذر ماه در محل ستاد راهبردی ساختمان شیراز جنوبی برگزار شد، آناهیتا کریمی ، سرپرست دفتر مدیریت مصرف به ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت ها و عملکرد این دفتر در سال 96 پرداخت.
سرپرست دفتر مدیریت مصرف امکان ورود مکانیزه اطلاعات تقویم کاری به نرم افزار آمار و ورود اطلاعات نرم افزاری پروژه های کاهش پیک  97 را از اهم برنامه های این دفتر دانست.
به گزارش خبرنگار ما در ادامه؛ گزارشی از اجرای طرح های پاسخگویی بار در سال 96 توسط خانم ها شکوریان و مبشری ارائه شد.
در ادامه این نشست کریمی در خصوص برنامه های سال آینده با توجه به ابلاغیه شرکت توانیر در زمینه کاهش پیک بار، از جمله به پروژه های جلب همکاری مشترکین صنعتی و کشاورزی ، صاحبان مولد های خود تامین، جایگاه هایCNG  در ساعات اوج بار روزانه و همچنین جلب همکاری پمپاژهای آب شرب شهری، مشترکین اداری و سایر مصارف دیماندی اشاره کرد.
وی همچنین استفاده از پتانسیل تولید پراکنده با توجه به ظرفیت نصب شده،  اجرای طرح TOU و CPP و IOT  و DLC، تغییر ساعات کار ادارات،  سرویس کولرهای آبی و گازی لازم،  اقدامات فرهنگی و اطلاع رسانی  مدیریت مصرف جهت آمادگی عبور از پیک بار و اطلاع رسانی گسترده از طریق روحانیت و مبلغین مذهبی در ماه مبارک رمضان  را از جمله برنامه های پیش بینی شده در راستای کاهش پیک بار سال آینده عنوان کرد.
در انتهای جلسه ، طی نشست مشترک حمیدرضا ملکی وش، معاون فروش و خدمات مشترکین با معاونین خدمات مشترکین مناطق بر لزوم اهمیت  کنترل وکوتاه شدن زمانبری تامین برق و وصول مطالبات مشترکین بدهکار از جمله شهرداری ها تاکید ویژه شد و به منظور تکریم ارباب  رجوع ، مقرر شد معاونین خدمات مشترکین با همراهی ستاد راهبردی نسبت به ارائه آموزش های لازم برای مامورین نصب و بازرسی  اهتمام ویژه ای داشته باشند. در ادامه در خصوص کنترل و نظارت کنتور های روشنایی معابر و پیگیری  وضعیت نصب کنتورهای طرح فهام توصیه های لازم ارائه شد.

 

 


١٢:٥٠ - 1396/09/05 عدد : ٣٩١ تعداد نمایش : 1716

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال