صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

بهره برداری از دو سامانه هوشمند مانیتورینگ حوادث شبکه و کنترل رضایتمندی مشترکین

در راستای بهبود پایداری شبکه و همچنین ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، سامانه های هوشمند مانیتورینگ حوادث و اتفاقات شبکه (DNS) و  کنترل خدمات و رضایتمندی مشترکین (ACF )به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق تهران بزرگ به مناسبت هفته پدافند غیر عامل و در حاشیه برگزاری بزگترین رزمایش پدافند غیرعامل،  این دو سامانه با حضور ستار محمودی  قائم مقام وزیر نیرو ، آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر ، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و حسین صبوری مدیرعامل شرکت  افتتاح شد .

کامبیز ناظریان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت ، در خصوص سامانه کنترل خدمات و رضایتمندی مشترکین گفت : با استفاده این سامانه امکان ارتباط دو طرفه کلیه مشترکین شهر تهران با شرکت توزیع برق تهران بزرگ در جهت کنترل ارائه خدمات و نظرسنجی برقرار شده است.
 وی افزود : سامانه ACF به نحوی طراحی و  برنامه ریزی  شده است که مشترکین شهر تهران از ارائه خدمات مورد نیاز از نظر کمی و کیفی اطمینان حاصل خواهند نمود .

گفتنی است از اهداف این دو سامانه می توان به کنترل و پایش پایداری در تامین برق مشترکین ، کنترل هوشمند نقاط حساس و آسیب پذیر ، نمایش موقعیت جغرافیایی حوادث شبکه توزیع ، کنترل و نظارت بر نحوه رسیدگی به درخواست های مردمی ، کنترل خدمات ارائه شده و کنترل تمامی تماسهای مشترکین با سامانه فوریت های 121 اشاره  کرد.

 

 

 


١٢:١٥ - 1396/08/23 عدد : ٣٧٥ تعداد نمایش : 1645

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال