صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست


 

برگزاری دومین"گردهمایی حجاب و عفاف"با مشارکت شرکت توزیع برق تهران بزرگ

دومین گردهمایی عفاف و حجاب به همت دفتر امور زنان و خانواده و بسیج وزارت نیرو و همچنین با مشارکت شرکت های توزیع نیروی برق تهران بزرگ، استان تهران و آبفای استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در این همایش که با هدف ترویج باور و فرهنگ حجاب و عفاف و تحکیم بنیان خاواده و با حضور 300 تن از بانوان و دختران همکار در شرکت های صنعت آب و برق در سالن شیخ صدوق حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار شد؛ با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ، هنری و همچنین تواشیح این روز گرامی داشته شد.
 بر اساس این گزارش در این مراسم سرکار خانم  زهرا قیومی، مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده و مسئول بسیج بانوان وزارت نیرو طی سخنانی  ضمن تبریک روز حجاب و عفاف،نقش  محبت در خانواده  را عامل مهم در احساس امنیت و شادمانی در زندگی  عنوان کرد و افزود: روابط اجتماعی زمانی سازنده است که افراد به مهارتهای دلگرمی دادن ، ارتباط و حل مساله تجهیز باشند.

حجاب وی با تاکید بر  نقش مادران  در مدیریت محبت در خانواده تصریح کرد: مادر قلب خانه و مظهر مهر و عاطفه، عشق و احساس، محبت و صفا است و در پی ریزی سعادت  فرزندان  سهم فوق العاده دارد. فرزندان در واقع شالوده زندگی خودِ مادر و خانواده‌هایشان هستند بنابراین اولین نقش مادر این است که ابتدا خودساخته باشد.
مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده  همچنین اظهار داشت: مادران  برای متعادل نگه داشتن وضع خانه و پرورش صحیح فرزندان نیازمند آسایش خاطر بیشترند و به خاطر همین مساله در اسلام پاداش بسیاری از اعمال عبادی زن در توجه و عنایت به همین مسائل ذکر شده است.

حجاب در این گردهمایی همچنین ضمن ارائه سخنانی از سوی خانم نیلچی زاده در خصوص اهمیت حجاب و عفاف به برگزیدگان  مسابقه عکاسی حجاب، با عنوان "تلالو شبنم بر چهره گل" که به همت شرکت توزیع برق تهران بزرگ برگزار شده بود؛  جوایزی به رسم یاد بود اهدا شد.
 به گزارش خبرنگار ما در این همایش همچنین از بازماندگان و همسران همکاران متوفی شرکت توزیع برق تهران بزرگ مرحومان آقای خرسندی و کوئیک و همچنین مادر مهندس بیات همکار متوفی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران  تقدیر شد. 

 


٢٠:٠٢ - 1396/04/25 عدد : ٢٣٣ تعداد نمایش : 897


خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال