صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  چاپ ارسال به دوست


 

اطلاعیه شرکت توزیع برق تهران مبنی بر ابلاغ لایحه مجازات استفاده کنندگان از برق خارج از ضوابط و مقررات

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در راستای تصویب لایحه "مجازات استفاده کنندگان از آب، برق ،تلفن ،فاضلاب و گاز "خارج از ضوابط و مقررات که در خرداد ماه سال جاری به تصویب مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان رسیده است؛جزئیات این لایحه را اعلام کرد .

بر اساس این اطلاعیه مسئولیت مالی و حقوقی انشعاب برق به نام مشترک (صاحب امتیاز برق) بوده و در صورت هرگونه نقل و انتقال (اعم از خرید ،فروش و یا اجاره ملک ) به منظور اطمینان از سلامت و صحت عملکرد لوازم اندازه گیری ، ضرورت دارد مشترکان  با مراجعه به مناطق برق نسبت به درخواست آزمایش لوازم اندازه گیری و همچنین تسویه حساب اقدام کنند در غیر این صورت  مسئولیت عواقب آتی عدم رعایت این موضوع بر عهده مشترکان  می باشد .
در این اطلاعیه با تاکید بر مخاطره آمیز بودن  هرگونه دستکاری لوازم اندازه گیری و استفاده خارج از ضوابط و مقررات ؛ نسبت به تعقیب کیفری استفاده کنندگان غیر مجاز از برق نیز هشدار داده شده است .
گفتنی است بر اساس بند 1-50-4 آیین نامه تکمیلی تعرفه های برق، در صورت عدم پرداخت بهای برق مصرفی و سایر بدهی ها درسررسید مقرر،مشترک مشمول قطع برق شده و برای ایشان اطلاعیه برق صادر می شود. 

 

 


١٥:١٠ - 1396/04/21 عدد : ٢٣٠ تعداد نمایش : 1028خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال