صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

تکیه محل برق گرفتگی کیارش؛ کودک خردسال تهرانی، دارای برق غیرمجاز بوده است

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد تکیه محل وقوع حادثه برق گرفتگی کیارش؛ کودک تهرانی، دارای برق غیرمجاز بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ مریم احمدیان؛ مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت در خصوص حادثه برق گرفتگی کودک خردسال تهرانی در شامگاه یکشنبه؛ دوم شهریورماه در تکیه ای در کوچه هادی بلوار خلیج فارس تهران گفت: پیرو اطلاع از وقوع این حادثه و حضورکارشناسان این شرکت در محل سانحه، مشخص شد که انشعاب برق مورد استفاده در تکیه عزاداری مزبور، به شکل غیرمجاز و خودسرانه و بدون اطلاع و هماهنگی با منطقه برق مربوطه، برقرار شده است.

احمدیان با اشاره به این که ضرورت اخذ انشعاب برق قانونی و ایمن برای هیات ها و تکایای عزاداری و مخاطرات استفاده غیرمجاز از برق، پیش از این به کرات به اطلاع شهروندان تهرانی رسیده است خاطرنشان کرد: در آغاز ماه محرم سال جاری نیز از تمامی شهروندان تهرانی درخواست کردیم به منظور استفاده از برق ایمن در هیات ها و تکایا، با شماره تلفن 121 تماس بگیرند تا کارشناسان این شرکت در کوتاه ترین زمان، جریان برق مورد نیاز عزاداران حسینی را با استانداردهای فنی در محل مراسم، برقرار کنند تا از وقوع حوادث ناگوار این چنینی، جلوگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: امنیت شبکه برق پایتخت به صورت مستمر در حال پایش است و شهروندان در صورت مشاهده موارد ناایمن می توانند مراتب را به شماره تلفن 121 به شکل شبانه روزی اطلاع دهند. 

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ضمن تسلیت به خانواده داغدار کیارش؛ کودک خردسال تهرانی و آرزوی صبر برای آنان، از تمامی شهروندان تهرانی درخواست کرد با جدی گرفتن مخاطرات استفاده غیرقانونی از برق و رعایت نکات ایمنی، حافظ سلامتی خود و سایر شهروندان باشند. 

 

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٢:٥٦ - 1399/06/05 عدد : ١١٥٢ تعداد نمایش : 2657
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال