صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

پیام تبریک مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به مناسبت روز کارمند

چهارم شهریور ماه به پاس خدمات دلسوزانه و نقش موثر کارمندان در توسعه، تعالی و شکوفایی کشور، روز کارمند نام گذاری شده است و بی شک قرار دادن این روز در هفته دولت، تاکیدی بر اثرگذاری جامعه کارمندان بر پیشبرد اهداف دولت است تا آن جا که کارمندان عضوی موثر در بدنه نظام دولتی کشور و بخشی جدایی ناپذیر از پیکر دولت محسوب می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ متن پیام "حسین صبوری" مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به این شرح است:

کارمندان در نظام جمهوری اسلامی و صنعت برق همواره به عنوان نیرویی متعهد، قابل اتکا و اندیشمند، در کنار دیگر اقشار جامعه، پشتیبان ارزشمندی برای نظام اسلامی و دولتمردان در مواجهه با رخدادهای گوناگون سیاسی و اجتماعی در دوران‌های مختلف حیات آن بوده‌اند.

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به واسطه وجود کارمندانی خالص و امین توانسته است به عنوان یکی از موثرترین نهادهای خدمتگزار در کشور نقش آفرینی کنند.

 بی تردید حضور راهبردی کارمندان شریف خدوم و صدیق شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در عرصه خدمت رسانی به هموطنان میهن اسلامی به عنوان بخشی از پیکره کلان صنعت برق کشور، حضوری چشمگیر و قابل تقدیر است که ثمرات نیکوی آن را به وضوح می توان مشاهده کرد.

 بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند به خدمتگزاران ایران اسلامی، به نمایندگی از خانواده بزرگ صنعت برق از زحمات و تلاش های بی دریغ کارکنان محترم شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ صمیمانه تقدیر و تشکر کرده توفیق، سلامتی، پیروزی و دوام توفیقات در خدمت رسانی به کشور عزیزمان را از درگاه خداوند متعال مسألت می‌کنم.

داود غفوری - روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٠:١١ - 1399/06/04 عدد : ١١٥٠ تعداد نمایش : 1860
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال