صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

مانور کنترل بار شبکه توزیع برق تهران بزرگ برگزار شد

با هدف بررسی عملکرد ادارات و نهادهای عمومی و مشترکان بزرگ پایتخت در کاهش بار شبکه توزیع برق، مانور کنترل مصرف برق در ساعات اوج بار میان روز با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ به دنبال مجموعه مانورهای کنترل بار که با هدف بررسی روند تغییرات مصرف برق در تهران و جلوگیری از بروز خاموشی در ساعات اوج بار میان روز در این شرکت برگزار می شود، مانور ارزیابی عملکرد ادارات عمومی و مشترکان دارای تفاهم نامه همکاری کاهش پیک با شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با حضور مدیرعامل این شرکت، برگزار شد.

حسین صبوری؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با حضور در این مانور، ضمن بررسی روند تغییرات منحنی مصرف برق تهران و میزان همکاری مشترکان بزرگ در کاهش مصرف در ساعات 12 تا 16 و همچنین ارزیابی عملکرد سامانه رصد و پایش و مرکز کنترل و دیسپاچینگ این شرکت در مدیریت و توزیع بار و جلوگیری از بروز خاموشی، گفت: مجموعه کارشناسان و متخصصان این شرکت، شبانه روز در تلاشند تا با استفاده از سامانه های پیشرفته، ضمن پایش و کنترل مصرف برق در تهران، مانع از بروز هرگونه ناپایداری و خاموشی یا وقفه در ارائه خدمات به پایتخت نشینان باشند.

صبوری همچنین با اشاره به نامگذاری اول تا هفتم تیرماه به نام هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق به منظور تاکید بر ضرورت مدیریت منابع انرژی در کشور به ویژه در شهرهای پرجمعیتی همچون تهران از مشترکان برق در پایتخت درخواست کرد تا با رعایت ساده ترین راهکارهای بهینه سازی مصرف برق، به کنترل مصرف برق این کلان شهر، کمک کنند.

شایان ذکر است در این مانور، ضمن برقراری ارتباط تصویری با مدیران مناطق 22 گانه برق در تهران، عملکرد هر منطقه در مدیریت بار و حفظ پایداری شبکه توزیع برق، به شکل جداگانه، مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

 

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٢:١٢ - 1399/04/01 عدد : ١١٠٩ تعداد نمایش : 317
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال