صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ معرفی شد

طی مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ضمن معرفی سرپرست دفتر روابط عمومی از تلاش های مدیر گذشته این دفتر، تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ یکی از مهم ترین دلایل جابجایی در پست های مدیریت بارورشدن استعدادهای بالقوه در افراد می باشد و باید به صورت حرفه ای، با مطالعه و ارزیابی شده باشد. پیوند یک همکار جدید باعث ورود نگاه ها و تجربه های جدیدتر به مجموعه می شود و یک هم افزایی و سینرژی ایجاد می کند.
در همین راستا، طی مراسمی که روز شنبه ، بیست و چهارم، اسفند ماه، برگزارشد ؛ مهندس حسین صبوری، ضمن تقدیر  از زحمات خالصانه  آقای غلامرضا خیرخواه، خانم مریم احمدیان را  به عنوان سرپرست دفتر روابط عمومی، منصوب کرد.
مهندس حسین صبوری با اشاره به نقش مهم روابط عمومی به عنوان قلب تپنده شرکت، اظهار داشت: تغییر و تحول در زندگی اجتماعی امری اجتناب ناپذیر و ضروری است و باعث ایجاد انگیزه و طراوت کاری خواهد شد.
وی ضمن  اشاره به تلاش های آقای غلامرضا خیرخواه در زمان تصدی گری مدیریت روابط عمومی ، اظهار امیدواری کرد با حضور خانم مریم احمدیان شاهد موفقیت های بیشتر در این حوزه باشیم.
مدیر عامل در خصوص نقش و کارکرد روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی آیینه تمام نمای شرکت می باشد و بازخورد نتایج و خدمات ارائه شده به مردم از همین درگاه قابل روئیت بوده و نقاط منفی و مثبت آن در جهت بهبود و رفع کاستی های احتمالی خدمت رسانی از این منظر قابل شناسایی است.
مهندس حسین صبوری استفاده از نیروهای جوان را در جهت ایجاد پویایی بیشتر و خدمت رسانی مضاعف در دستگاه و حضور بانوان در نقش های مدیریتی را از اولویت های این شرکت عنوان کرد و گفت: در جامعه مدرن نقش زنان بیش از پیش پر رنگ‌تر شده و نیاز حضور آن‌ها در نهادهای مختلف جامعه بیشتر احساس می‌شود.
وی تصریح کرد: روابط عمومی در هر سازمان و شرکتی نقش بسزایی در رضایت مندی خدمات به مردم داشته و انتظار می رود با تعامل و استفاده از فن آوری های جدید، نوآوری و خلاقیت، نیروی جوانی و همکاری تیم حرفه ای روابط عمومی، بتوانیم در مسیر رسیدن به اهداف استراتژیک شرکت گام برداریم.
یادآوری می شود، آقای غلامرضا خیرخواه با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت  به عنوان مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری،منصوب شد.

 

 

 

سمیرا رضایی- روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٧:٤٦ - 1398/12/24 عدد : ١٠٥٩ تعداد نمایش : 1372
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال