صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

پیام تبریک مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز مادر و مقام زن

حسین صبوری، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در پیامی ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را، تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛  متن پیام به شرح زیر است:

بدون شک همزمانی میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی شایسته زن مسلمان و اسوه و نماد پاکدامنی و ایستادگی برای زنان ایرانی با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار پرافتخار اسلام و نماد ایثار و استقامت، سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نقطه عطف بهمن ماه امسال است و این همزمانی را باید به فال نیک گرفت.

مادامی که بتوانیم پیرو شایسته آن حضرت بوده و اندیشه های متعالی ایشان را در زندگی خود جاری و ساری کنیم، با قلبی آکنده از معنویت و اخلاص خواهیم توانست بر مشکلات فائق آئیم و آرزو می کنم همه ما توفیق آن را داشته باشیم در تمام مراحل زندگی، ادامه دهنده طریق متعالی آن بانوی بزرگوار، باشیم. 

بدون تردید رفتار و زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی بی بدیل تربیتی برای زنان و دختران کشورمان به خصوص بانوان توانمند و خلاق شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، است که همواره ثابت کرده اند دوشادوش مردان دغدغه توسعه و پیشرفت و خدمت رسانی، را دارند .

بدینوسیله برخود وظیفه می دانم این روز عزیز را به تمام بانوان و به طور ویژه به همکاران بانوی شاغل در این شرکت و خانواده همکاران تبریک عرض کرده، امید است با همدلی، مدیریت و ایجاد محیطی آرام در کانون خانواده، در تمام عرصه‌ها اعم از علمی، فرهنگی، سیاسی،اقتصادی و اجتماعی نقش بی بدیل خود را ایفا کنند .

بی تردید زنان و مادران در شکل گیری جامعه ای پویا و سعادتمند و متبلور ساختن آموزه های اصیل در بطن حرکت و تلاش و از همه مهم تر شکل گیری نهاد مقدس خانواده به عنوان اولین و مهم ترین نهاد بشری نقشی تاثیر گذار و ارزنده داشته و خواهد داشت. 

امیدوارم سایه پر مهر شما بانوان ارجمند سایبان کانون گرم خانواده تان باشد و در پناه الطاف بیکران خداوند متعال همواره سلامت و تندرست باشید.

 

 

 

 

 


١٦:١١ - 1398/11/23 عدد : ١٠٤٤ تعداد نمایش : 715
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال