صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

اعزام 12 اکیپ عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به منظور باز سازی شبکه برق رسانی استان گیلان

نیروهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ طی یک اقدام ضربتی به منظور اصلاح و بازسازی شبکه برق رسانی و همچنین رفع خاموشی های ناشی از بحران کاهش دما و بارندگی برف به استان گیلان، اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در این عملیات که عصر روز سه شنبه، بیست و دوم بهمن ماه  به صورت منسجم از محل ستاد راهبردی این شرکت، به منظور  کمک به مردم این منطقه انجام شد، 12 اکیپ فنی - عملیاتی، پشتیبانی و اجرایی به تعداد 60 تن با تجهیز دستگاه بالابر، دستگاه جرثقیل و دستگاه های خودرو عملیاتی به منظور بازسازی و ساماندهی شبکه های برق رسانی استان گیلان، اعزام شدند.
 به گزارش خبرنگار ما، در این عملیات که با فرماندهی رضا شیخان، مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل انجام می شود، اکیپ های فنی و عملیاتی نسبت به اصلاح و بازسازی فیدرهای معیوب فشار متوسط ، ،مهار تیر شکستگی و اصلاح شبکه های معیوب در اثر سیم پارگی فشار ضعیف و همچنین اصلاح انشعابات و رفع خاموشی های  مشترکین، اقدام خواهند کرد.
یادآور  می شود: صبح بیست و دوم بهمن ماه به دلیل بارش سنگین برف در استان گیلان، برق بسیاری از شهرهای این استان قطع شد. در حال حاضر تلاش برای برق رسانی در استان گیلان، همچنان با جدیت ادامه دارد.

 

 

سمیرا رضایی- روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 

 

 


١٤:٢٦ - 1398/11/23 عدد : ١٠٤٢ تعداد نمایش : 736
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال