صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

درخشش ورزشکاران شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در مسابقات ورزشی صنعت آب و برق استان تهران

زنان ورزشکار شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، جایگاه نخست ششمین دوره مسابقات والیبال خواهران صنعت آب و برق استان تهران را از آن خود کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ در ششمین دوره مسابقات والیبال خواهران صنعت آب و برق استان تهران که به میزبانی توزیع برق این استان برگزار شد، ورزشکاران شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ موفق شدند جایگاه نخست را از آن خود کنند.

مریم هادیان، فهیمه درسازان، سعیده بابایی، فاطمه گودرزی، پروانه شریعتمداری، سپیده حاج بابایی، سعیده صفری، امیده لامعی و ندا حسین دوست اعضای تیم این شرکت را تشکیل می دادند که با مربی گری مریم صفدری و سرپرستی مریم هادیان در این مسابقات درخشیدند.

تیم والیبال مردان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز در ششمین دوره مسابقات والیبال برادران صنعت آب و برق استان تهران به میزبانی شرکت آب منطقه ای تهران، موفق شدند جایگاه دوم را به تصرف خود درآورند.

سعید بخشنده، حسن رحیمی، علی هادیان، یوسف کوچکی، اشکان قبا سیاه، علیرضا توده خیل، علیرضا صفایی، بهمن نفیسی، شهروز شاهرخی، احسان عظیمی، حمید جلالی و محمد رضا عسگری اعضای تیم والیبال مردان شرکت را در این مسابقات تشکیل می دادند.

بر اساس این گزارش؛ در ادامه افتخارآفرینی ورزشکاران شرکت، رضا زارع تیموری، سید محمد صولت و وحید قدری نیز با سرپرستی حمیدرضا ترابی موفق شدند با کنارزدن رقیبان خود و کسب مقام اول، ششمین دوره مسابقات تنیس روی میز صنعت آب  وبرق استان تهران را به پایان برند.

همچنین فهیمه درسازان در ششمین جشنواره صنعت آب و برق استان تهران که به میزبانی شرکت مدیریت شبکه برق ایران برگزار شد به نمایندگی از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در صعود سراسری به قله دارآباد حضور پیدا کرد.

 

 

 

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


٠٧:٥٩ - 1398/11/16 عدد : ١٠٤٠ تعداد نمایش : 969
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال