صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

جلوگیری از استفاده غیرمجاز دست فروشان از شبکه توزیع برق پایتخت

در مانور مشترک دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و مناطق برق مولوی، 17 شهریور و بوعلی، بخش های از شبکه توزیع برق پایتخت واقع در محدوده عملیاتی این مناطق، در برابر سرقت انرژی از شبکه توزیع برق، ایمن سازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ با هدف جلوگیری از استفاده غیرمجاز از انرژی برق به ویژه تخلفات شبانه دستفروشان و وانت بارها، با هماهنگی و راهبری دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت، مانوری مشترک در محدوده عملیاتی مناطق برق 17 شهریور، بوعلی ومولوی، برگزار شد.

 در این مانور که با هماهنگی مراجع قضایی و حضور عوامل انتظامی و همچنین همراهی و همکاری نیروهای عملیاتی مناطق مذکور برگزار شد، شبکه توزیع برق و انشعابات منصوبه در محدوده مانور، بررسی و سلامت لوازم اندازه گیری مورد استفاده واحدهای تجاری، ارزیابی شد.

بر اساس این گزارش؛ پیرو بررسی های انجام شده، ضمن شناسایی و قطع تعدادی از انشعابات غیرمجاز، با هدف جلوگیری از استفاده متخلفان به ویژه دستفروشان و وانت بارها از شبکه توزیع برق، اقدام به اصلاح درب پست، شالترهای برق، جعبه های انشعاب و پایه های روشنایی با هدف ایمن سازی در برابر استفاده غیرقانونی متخلفان از شبکه توزیع برق، شد.

شایان ذکر است؛ ممانعت از استفاده غیرقانونی متخلفان از شبکه توزیع برق پایتخت با بررسی منظم محدوده های پاکسازی شده، توسط گشت های منظم مناطق 22 گانه برق، ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٠:٠٩ - 1398/10/02 عدد : ١٠١٩ تعداد نمایش : 788
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال