صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

بخشهایی از شبکه توزیع برق در محدوده منطقه برق بوعلی، بهسازی شد

با هدف ارائه خدمات بهتر به مشترکان برق پایتخت، با اجرای مانور ضربتی چهارساعته، شبکه توزیع برق در محدوده خیابان شهید حاجی پور، واقع در محدوده منطقه برق بوعلی، بازسازی و انشعابات مشترکان، اصلاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ در این مانور که صبح روز پنج شنبه؛ 14 آذرماه توسط منطقه برق بوعلی، با راهبری دفتر مدیریت بحران و با همکاری مناطق برق خیام، بیهقی و سینا در محدوده بزرگراه رسالت، خیابان شهید حاجی پور برگزار شد، ضمن اصلاح و بهینه سازی شبکه، تعمیر و تعویض تاسیسات معیوب، رفع خطر از نقاط ناایمن و اصلاح انشعابات مشترکان، توان عملیاتی نیروهای فنی و اجرایی این شرکت به ویژه در زمان بحران، مورد آزمون میدانی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش؛ این مانور با حضور و همراهی نیروهای عملیاتی ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه 7، سازمان آتش نشانی منطقه 6، سازمان هلال احمر، اورژانس ناحیه شرق تهران، کلانتری 127 نارمک و پلیس راهور منطقه 7 ، برگزار شد.

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشترکان ساکن این منطقه که در زمان اجرای مانور، با صبر و بردباری، همراه و یاریگر خدمت گذاران خود در این شرکت بودند، قدردانی می کند.

 

 

 

 

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 

 


١٠:١١ - 1398/09/16 عدد : ١٠٠٧ تعداد نمایش : 771
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال