صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

برگزاری همایش هم اندیشی بسیجیان با حضور مدیران ارشد صنعت برق

همایش هم اندیشی بسیجیان به مناسبت هفته بسیج با حضور مدیران ارشد و بسیجیان صنعت برق، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ این همایش با حضور جمعی از مدیران ارشد صنعت برق و فرماندهان بسیج، صبح روز شنبه، 9 آذرماه، برگزار شد.
مهندس محمد حسن متولی زاده، مدیر عامل شرکت توانیر، ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج در خصوص توانمندی ها و ایجاد دانش در بسیجیان و توان و کارآمدی بسیج در صنعت برق و کل کشور مطالبی بیان و در ادامه تصریح کرد: بسیجیان در بحران ها، بلایا و فتنه ها همواره در کنار مردم و همراه بی ادعای  نظام جمهوری اسلامی ایران در مسیر سازندگی و آبادانی کشور هستند و در ایجاد امنیت پایدار تلاش و مجاهدت می کنند و امروز نیز در قامت یک عنصر موثر به ویژه در صنعت برق، در پاسداری و صیانت از انقلاب اسلامی و ایجاد امنیت و رضایت در میان مردم، از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
مهندس حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ نیز در حاشیه این همایش به خبرنگار ما گفت: درآستانه چهل سالگی تاسیس بسیج، هفته بسیج را به تمام مردم ،مخصوصا بسیجیان عزیز تبریک می گویم. وی افزود:کارکنان این شرکت به عنوان عضو کوچکی از جامعه بسیجی کشور، با تلاش شبانه روزی خود، همواره سعی بر این دارند تا در تامین  برقی مطمئن و پایدار برای شهروندان پایتخت، تمام تلاش خود را به کار گیرند.
گفتنی است؛ در پایان این همایش با اهدای لوح نقدیر و هدایایی از خانم لیلا بخشوده از منطقه برق قدس و آقایان فرشاد ریاضت، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج منطقه تهرانپارس، روح الله جدیدی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج منطقه افسریه، امیر شاکری شکیب، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج منطقه آزادی، به عنوان بسیجیان نمونه، تقدیر شد.

 

 

 

 


١٥:٠٤ - 1398/09/13 عدد : ١٠٠٦ تعداد نمایش : 762
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال